Tuesday, April 27, 2010

Tym razem na temat samolotu prezydenckiego, i nie tylko.

Uzupełnienie. 2 Maja 2020.

Okazało się, że jesteśmy ofiarami celowej dezinformacji. Ukazana w artykule zdjęcia w rzeczywistości nie są zdjęciami samolotu prezydenckiego, ale są to zdjęcia Boeinga 737 tureckich linii lotniczych, który rozbił się w Amsterdamie 25 Lutego 2009.

http://chattahbox.com/images/2009/02/amsterdam_plane_crash.jpg

Inny link...

http://www.cbc.ca/world/story/2009/03/04/dutch-crash.html

http://smolensk-2010.pl/2010-04-23-zdjecie-kadluba-w-k2k-news.html


Znacznie więcej zdjęć w tym linku - link

W sumie podobny wypadek, podobny scenariusz, nieprawidłowo pracujący altimeter i problem z silnikami. Samolot nie zdezintegrował się na małe części ale widoczne były porozrywane jego części. 9 osób zginęło, 84 osoby ranne

Żadnych podejrzeń o sabotaż, żadnych teorii spiskowych. Wypadek z udowodnionymi problemami.

W przypadku Tu-154 zieje w niemal każdym miejscu celową dezinformacją, sprzecznymi raportami polskich czy sowieckich mediów. Nawet tzw. media niezależne sieją dezinformację, jak w przypadku tych zdjęć.

Jedno mnie cieszy - prawidłowo oceniłem, że nie jest to prezydencki TU-154 i moja praca graficzna okazała się prawidłowa.

Niemniej przepraszam wszystkich czytelników za zupełnie niezamierzone wprowadzenie w błąd.

Poniżej oryginalny artykuł.
....................................................

Udało mi się zdobyć kolejne zdjęcie samolotu prezydenckiego zrobione tuż po katastrofie. W jednym z komentarzy na jakimś blogu ktoś zdecydowanie twierdził, że samolot, który się rozbił, to nie był samolot prezydencki.

Początkowo zignorowałem tę informacje myśląc, że ktoś posuwa się za daleko i posiadamy zbył mało informacji, aby na ten temat mówić.

Znalazłszy jedna drugą fotografię pokusiłem się o porównanie wraka z oryginałem.

Oto rezultaty.Oryginalne zdjęcie.

Nie widać czerwonej linii pod oknami. Proporcje wyglądają na prawidłowe i czerwona linia powinna być wyraźnie widoczna.

Drugi przykład.


Oryginalna fotka.

Zdjęcie porównywane z obydwoma.

Źródło zdjęć - http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/26/11940.shtml

Jest ewidentne, że podwójny czerwony pas ciągnie się wzdłuż całego samolotu poniżej linii okien.

Jest to poważna poszlaka, że na jakimś etapie zamieniono samolot.

Dotychczas nie pokazywane nam zdjęcia implikują, że część kadłuba oraz kabina pilotów były w stanie umożliwiającym przeżycie części pasażerów.

Film z wyraźnie słyszalnymi strzałami wcale nie musi być fabrykacją. Ewentualne dostrzeliwanie tych, którzy przeżyli tę katastrofę posiada wiele cech prawdopodobieństwa.

Niemniej nadal mamy więcej pytań niż odpowiedzi.

------------------------------------------------------------------

Odpowiem może publicznie na pewne zarzuty w tym temacie.

Chciałbym przypomnieć, że piszę z Australii, nie znam dokładnie polityki polskiej i mylą mi się imiona bliźniaków, nie mówiąc o twarzach.

Jestem daleki od wychwalania zmarłej tragicznie ekipy rządowej. Zdaję sobie sprawę z tego, że rząd popełniał błędy i pamiętam dokładnie, jak zareagowałem na informację o decyzji wysłania wojsk do Afganistanu.

Taka decyzja czyni z prezydenta współwinnym zbrodni ludobójstwa.


Jest to drastyczne złamanie Konwencji Genewskiej i udział w tej wojnie czyni Kaczyńskiego zbrodniarzem wojennym.

Niemniej nie można zaprzeczyć pewnych sukcesów w sferze gospodarczej.

Tematem Smoleńska interesuję się z kilku przyczyn.

Wnikałem w kilka spisków (911, loty Apollo) i w tym przypadku spisek jest ewidentny. Będąc 28 lat na Zachodzie nadal posługuję się ojczystym językiem i kolejna zbrodnia - Katyń II zabolała mnie dotkliwie.

Będąc autorem religijnej witryny - www zbawienie.com oraz kanału YouTube nie mogę się powstrzymać od komentarzy w tej sprawie.

I jeszcze jedna rzecz - badam tę sprawę z wielkim zainteresowaniem z powodów religijnych. Uważam, że ten 'wypadek' ma poważne powiązania ze Słowem Bożym, w szczególności z tematem zmagań Babilonu Wielkiego z Bestią Objawienia. (Szczegóły w najnowszych filmach na YouTube.)

Babilon Wielki to KRK, Bestia to syjonizm. Według Biblii obie strony rozpoczną walkę, która zakończy się totalnym zwycięstwem Bestii.

Nie jestem pewien powiązań Bestii oraz KRK w Polsce. Media są definitywnie pro syjonistyczne i wrogo nastawione ku Kościołowi. Wypadek jest najprawdopodobniej rezultatem zmagań obydwu
grup.

Według Biblii Babilon Wielki zostanie nagle zniszczony przez Bestię. Istnieje OSTATNIO wiele czynników, które potwierdzają poważny rozłam pomiędzy obiema grupami.

W USA prezydent Obama oraz jego opiekun, Zbigniew Brzeziński to ekipa watykańska. Widoczny jest wyraźny nacisk administracji Obamy na Izrael, aby zapoczątkować pokój w Izraelu i powstrzymać się od dalszego zasiedlania Jerozolimy, co jest pogwałceniem wszelkich rezolucji ONZ.

Watykan jest także autorem EU, w której skład wchodzą oczywiście syjoniści jak Sarkozy czy inni.

W ostatnich kilku miesiącach nasila się medialny atak na maskowaną pedofilię w szrankach KRK.

Ze strony polskiej mamy kilkuletnie ostre ataki przeciwko WSZYSTKIM Żydom za pomocą Radia Maryja oraz witryny Polonica.net.

Wydarzenie w Smoleńsku zdaje się być drastycznym przykładem owej wewnętrznej walki pomiędzy Bestią a Babilonem.

Jarosław Kaczyński zadecydował, ze stanie do wyborów co jest chyba aktem samobójczym w takiej sytuacji.

Najwyraźniej ekipa rządowa Lecha Kaczyńskiego była ekipą Watykanu a walka mediów z tą ekipą wyraźnie to sugeruje.

Jak pisałem w jednym z poprzednich postów, walka ta się nasila i Smoleńsk jest owocem tych potyczek.

Grozi nam nagły atak Bestii, atak frontalny na KRK . Rezultatem będą zgliszcza Babilonu - w szczególności Rzymu.

Tak to w moich oczach wygląda. Pisząc na te tematy bez większej znajomości polskiego podwórka popełniam pewne błędy, za które przepraszam.

Co jest ewidentne, światem rządzi Szatan i każda ekipa rządowa jest pod jego kontrolą. Tak pro watykańska jak i pro syjonistyczna.

Tak na Watykanie jak i na Bestii ciąży wyrok Boga za zbrodnie OBU! Watykan jest pierwszym na muszce.

Co jest szczególnie ciekawe, Biblia mówi nam, że wydarzeniami tymi pokieruje sam Bóg!

Ponieważ Jego celem jest zniszczenie Wielkiej Nierządnicy duchowej - stolicy światowego bałwochwalstwa oraz sprawcy wielu zbrodni przeciwko ludzkości - m.in. wywołanie II Wojny Światowej.

Celem Watykanu jest NWO i Watykan jest właścicielem większości terenów w Jerozolimie. Najwyraźniej rozpoczęła się walka o Jerozolimę oraz o możliwość odbudowania 3 Świątyni Salomona.

Nadchodzi krytyczny okres w dziejach świata i Smoleńsk jest elementem, który zasługuje na szczególną uwagę. Być może jest on lontem podpalonym do... zagłady Babilonu Wielkiego.

Być może stanąłem zbyt wyraźnie po jednej stronie unosząc się nieco emocjami - jest to wynik mojej nienawiści do każdej zbrodni. Smoleńsk czy też Katyń II to czysta zbrodnia.

Z drugiej strony - Katyń I to zaledwie 22 tysiące Polaków, którzy zginęli z rąk NKWD. Po II WŚ zginęło ponad milion Polaków z rąk UB i dotychczas nikt nie został za te zbrodnie ukarany.

Żyjemy w wyjątkowych czasach i najbliższe miesiące mogą być niezwykłe.

PS. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś poinformował mnie, kto z kim, gdzie i przeciwko komu w obecnych ekipach rządowych w Polsce! :-)

6 comments:

zdamakis said...

pokazane zdjęcia nie zgadzają się z dokumentacją wideo pochodzącą od polskiego reportera i lokalnego przechodnia (zamordowanego kilka dni po opubliowaniu wideo ze strzałami).
jak i zdjęciami miejsca katastrofy z lotu ptaka.
oczywiste manipulacje mogą służyć dezinformacji i zamieszaniu

TheWordWatcher said...

Jest zrozumiałe, że nie jestem pewien na 100% pochodzenia tych zdjęć. Jedno zdjęcie jest prawdopodobnie z rosyjskiej gazety, drugiego źródło jest wyraźnie podane w artykule. Co ciekawe - oba diametralnie różne źródła wydają się zgodne ze sobą. Być może dezinformacja. Definitywnie możliwa.

Jeżeli ktoś ma namiar na resztę zdjęć, poproszę o linka do reszty.

Moim zdaniem, opartym na kilku oświadczeniach, część kadłuba oraz kabina pilotów ocalały. Przedstawione w artykule zdjęcia są jak na razie jedynymi, które to potwierdzają.

Jeżeli zdjęcia nie są autentyczne, poproszę uprzejmie o link do zdjęć ukazujących obie części.

Anonymous said...

Bracia Kaczyńscy to dawna frakcja Unii Demokratycznej (wcześniej ROAD, i KOR), która za nadmiar ambicji i brak poszanowania dla tzw "autorytetów" zostali pogonieni precz. Do tego stopnia, że odnaleźli się dopiero na prawicy i to dość mocno wbrew swojej woli. Jakoś obłaskawili Radio Maryja i otoczyli się ludźmi nawiązującymi do przedwojennej Sanacji. Zwalczali stronnictwo neo-endeckie (Giertych i jego Liga Polskich Rodzin) i pro-posoborowo-katolickie (Jurek) zręcznie grając strategię "containment" - niby byli w tej samej partii (Jurek), niby w koalicji (Giertych) ale władzę i tak mieli Kaczyńscy.
Lech Kaczyński reaktywował w Polsce zakon Synów Przymierza.
W polityce zagranicznej byli ostentacyjnie pro-amerykańscy i anty-rosyjscy. Do tego stopnia, że wspierali ukraińskich neo-banderowców stanowiących amerykańską V kolumnę na Ukrainie. Wyraźnie grali na zaognienie konfliktu z Rosją, przykład: Gruzja. W stosunku do Niemiec byli mniej wojowniczy, bardziej ugodowi, niemniej próbowali wygrywać polskie interesy (NBP). Przyciśnięci do ściany przez UE spasowali i podpisali Traktat Lizboński. Porażką zakończyły się też umizgi do amerykanów, którzy ich najzwyczajniej olali (tarcza, patrioty, stałe garnizony marines w Polsce, inwestycje w zbrojenia polskiej armii - nic nie wyszło) - co też było i jest widać podczas pogrzebu i śledztwa.
W polityce wewnętrznej wielkie oczyszczenie które zapowiadali spaliło się na panewce. Nie przeprowadzono lustracji, nie uczyniono wiele aby zlikwidować pro-korupcyjne przepisy i durnoty administracyjne. Za to powołali Centralne Biuro Antykorupcyjne, które miałobyć prawdopodobnie zaczynem służb niekomunistycznych w Polsce. CBA w tej chwili jest obezwładnione.

admitasia said...

http://smolensk-2010.pl/2010-04-23-zdjecie-kadluba-w-k2k-news.html

33wisla said...

Cala sprawa jest coraz bardziej podejrzana i coraz bardziej widac ze to nie byl wypadek.Moze chodzi o wywolanie konfliktu miedzy slowianami , malo u nas muzulmanow w porownaniu z zachodem wiec w czasie gdyby wypelnily sie slowa - "narod wystapi przeciwko narodowi a krolestwo przeciwko krolestwu " napuszczenie na siebie slowian moze byc realnym zagrozeniem

Unknown said...

Nie bylo zadnego Smolenska. Wszystkich zabito w Warszawie w hangarze na lotnisku. Tylko piloci pod przymusem odlecieli Tupolewem ktory zostal gdzies ukryty a oni zabici. Smolensk to inscenizacja dla telewizji i rozbudowany klamliwie temat dla zaslony prawdy. Mozliwe ze filmik z miejsca "katastrofy" przedstawia egzekucje pilotow. To taka beszczelnosc "mistrzow" wywiadu. Nakrecili sobie filmik z akcjii zycia. To takie banalne. I to tyle. Reszta to wymuszone na wiezniach i sfabrykowane nagrania. Dzisiejsza technologia moze wiecej niz nam sie mowi a David Copperfield nie take sztuczki zna. Wy gadajcie o "katastrofie smolenskiej" I o to wlasnie chodzi. A Warszawa Prawde zna. My sie jednak nie zrazajmy Bo to nie nasza wojna i nie nasz wymiar. Zwyciestwo jest pewne a nasz czas jest teraz i Z duchem twoim przyjacielu.