Saturday, May 1, 2010

Konflikt pomiędzy Bestią a Babilonem Wielkim pogłębia się!

"Judea deklaruje wojnę przeciwko Obamie." po takim tytułem opublikowano artykuł 25 Marca 2020. Zdanie to wypowiedział znany krytyk Izraela, Gilad Atzmon w swoim eseju, nawiązując do ostatnich wypowiedzi wielu izraelskich polityków w samym Izraelu oraz w USA, w szczególności tzn Neo-cons z AIPAC.

http://www.middle-east-online.com/english/opinion/?id=38064


http://www.americanfreepress.net/html/judea_declares_war_219.html

Co jest ciekawe - pod podobnym tytułem ukazał się artykuł w roku 1933, który był wydany 24 Marca.

http://www.erichufschmid.net/TFC/img/judea_declares_war_Large.png

Niewielu wie o tym wydarzeniu, że to Żydzi ogłosili wojnę przeciwko Hitlerowi już w roku 1933, ogłaszając światowy bojkot wszelkich niemieckich produktów i towarów.

W sumie była to zręczna manipulacja syjonistów, którzy z drugiej strony pożyczali Hitlerowi ogromne sumy pieniędzy, aby mógł on wystartować kolejną olbrzymią maszynę wojenną.

Sytuacja w USA jest nieco podobna do niedawnej sytuacji w Polsce.

Trwa walka pomiędzy KRK a Syjonizmem.

George Bush, jego ojciec, czy Bill Clinton - byli gorliwymi wielbicielami Izraela. Bill Clinton powiedział publicznie, że oddałby życie za Izrael.

Tymczasem obecna ekipa - Obama oraz jego doradca Brzezinski to ekipa watykańska.

Nie wydaje się teraz dziwne, że Obama zrezygnował z podróżny do Polski na pogrzeb prez. Kaczyńskiego. Obawiał się... drugiego pogrzebu z własną osobą w roli głównej.

Zwłaszcza w sytuacji śmierci polskiego prezydenta. Co jest także ciekawe, według proroctw Daniela, ostatni król ma obalić trzech innych króli.

Jeden król został obalony! Drugiego nękają poważne obawy.

Warto z głębokim zainteresowaniem obserwować owe wydarzenia, ponieważ może się wypełnić biblijne proroctwo o ostatnim królu - zwanym przez świat Antychrystem (obali trzech króli) oraz Bóg natchnie serca Bestii, aby wykonała wyrok na Babilonie Wielkim.

Konflikt jest obecnie ewidentny!

Obama jest znany z presji, jaką administracja USA wywiera na Izrael w celu zaakceptowania ostatnich pokojowych ustaleń oraz zaprzestania budowy 1600 mieszkań w samej Jerozolimie.

Jak wiadomo, Izrael dąży intensywnie do odbudowy III Świątyni Salomona a wszelkie pokojowe ustalenia nie są Izraelowi (Syjonistom) na rękę. Właścicielem 70% terenów w Jerozolimie jest Watykan. Konflikt jest ewidentny.

Proroctwa biblijne są jasne. Bestia (Syjonizm) zniszczy Nierządnicę (Watykan).

Co jest jeszcze najciekawsze - Biblia nigdzie nie zapowiada odbudowy III Świątyni.

Dla wielbicieli Świątyni jest jeszcze gorzej! Zwróćmy uwagę na ten werset z księgi Objawienia!

Objawienie 21:22 A świątyni w nim nie dojrzałem, bo Pan, Bóg wszechrzeczy, jest jego świątynią i Baranek. 23 Miastu nie trzeba słońca ani księżyca, by mu świeciły, bo jasność Boża je oświetliła, a lampą jego - Baranek. 24 W jego świetle będą chodziły narody, a królowie ziemi wniosą do niego swój przepych.


Jest przeraźliwie oczywiste, że w Królestwie Bożym nie będzie potrzebna Świątynia!

Ponieważ sam Bóg oraz Jego Syn, Baranek będą dla ludzkości świątynią.

Oto doskonałe wypełnienie się proroctw biblijnych a zwłaszcza, ze żadne słowo ze Starego Przymierza nie przeminie ale wszystko się wypełni.

Świątynia obrazowała samego Boga mieszkającego pośród ludzkości.
Jeżeli Bóg zamieszka z godnie obietnicą pomiędzy swoim ludem, świątynia nie będzie już potrzebna. Prorocza zapowiedź owego zamieszkania się wypełni.

W tym świetle wszelkie próby odbudowy III Świątyni są całkowicie sprzeczne z wolą Boga.

Odbudowa jest więc planem Szatana, który sobie przywłaszczył prawo do owej świątyni, ponieważ Żydzi za czasów króla Sedekiasza wielbili w tej świątyni słońce, czyli symbol Lucyfera.

3 comments:

crystal healing said...

Troszka zbocze z tematu blogu:
1) 3 wojna swiatowa to bedzie wojna aniolow bozych z aniolami szatana i zginie w niej 3-cia czesc ludzi a nie wojna ludzi.
2) 3 swiatynia nie zostanie odbudowana nigdy
3) swiat zostanie zastraszony do przyjecia chipow na reke bronia HAARP (ktora zburzy Rzym- Babilon), papierz ucieknie do Mediolanu a reszta ludzi dokona wyboru albo giń albo wez chip.
Oczywiste dowody:
Z apokalipsy Św. Jana roz. 6 Baranek otwiera pieczecie
1)zwyciezca co zwycieza- ewangelia (wykonalo sie)
2)lokalne wojny w roznych czesciach swiata (wykonalo sie)
3)inflacja cen (wykonalo sie)
4)1/4 ziemi cierpi glod, wojny i zarazy- afryka srodkowa, azja poludniwa i ameryka poludniowa (wykonalo sie)
5)dusze zmarlych swietych proszace o pomste- nierealne do zweryfikowania dla nas w swiecie fizycznym ale pewne ze... (wykonalo sie)
6)to moja ulubiona pieczec, potezne trzesienie ziemi i zniszczenie Babilonu "niebo zostalo usuniete jak ksiega, ktora sie zwija" wiecej na http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc&feature=related To sie jeszcze nie wykonalo ale daje na to 3 lata. Unia Europejska zbojkotuje i podda sie bez walki czyli bez 3-ciej wojny sw.
7) pieczec ta to zapowiedz 7-miu trab lub 7-miu czasz lub 7-miu plag. Jak kto woli :)Kontynujac traby/czasze/plagi to:
1)wrzod zlosliwy dla tych co maja znamie sztana czyli juz zachipowanych obywateli
2)skażenie morz i oceanow
3)skażenie rzek i potokow
4)upały i susze
5)traba ta to pierwsze "biada", 5cio miesieczna zaraza, epidemia, ból i katusze dla ciała
6)drugie "biada" to dopiero jest wojna, 3 wojna swiatowa w sensie naszago i boskiego swiata
7)trzecie "biada" to przyjscie naszego Krola Pana Jezusa, ktory sie juz rozprawi z niegodziwcami lepiej jak wojna i zaraza, naprawde wspolczuje tym ludziom, nie chcialabym wpaść w ręce Boga żywego. Pozdrawiam

33wisla said...

wenecjaagniesia nie moge sie zgodzic z twoja interpretacja moim zdaniem wszystkie wydarzenia sa dopiero przed nami.Co do Objawienia to jest tam mnostwo symboliki i jedyna droga zeby ja odkryc jest szukanie odpowiednikow w pozostalych księgach Biblii.No i proroctwa jak pisal apostol Piotr nie podlegaja dowolnemu wykladowi wiec trzeba trzymac dystans i prosic Boga o zrozumienie.Gdzie masz w Biblii podane np ze papiez ucieknie do Mediolanu albo ze UE podda sie w ewentualnej 3 wś

33wisla said...

Co do Świątyni to dodam jeszcze co pisal apostol Paweł
"Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was ?Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą,tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia Boża jest święta, a wy nią jesteście." 1 list do Koryntian 3:16-17
"Jakiż układ między świątynią Bożą a bałwanami? Myśmy bowiem świątynią Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, I będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim.Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się, mówi Pan,I nieczystego się nie dotykajcie; A ja przyjmę was I będę wam Ojcem, a wy będziecie mi synami i córkami, mówi Pan Wszechmogący; 2 list do Koryntian 6:16-18
Co do księgi Daniela to 3 kroli bedzie "wyrwanych" dopiero po wojnie pomiedzy wspolczesnym krolem greckim a wspolczesnymi krolami Medii i Persji a jeszcze tej wojny nie bylo wiec wszystko dopiero przed nami.Krol grecki wskazuje moim zdaniem na UE pytanie kogo oznaczaja krolowie Medii i Persji.Persja to moze Iran a Medowie Chinczycy lub moze Rosjanie ?