Sunday, April 11, 2010

Katastrofa pod Smoleńskiem część II

Najnowsze wiadomości
........................................

W artykule - theflucase.com ukazały się ciekawe informacje, jeszcze bardziej potwierdzające teorię konspiracji.

Oficjalna ceremonia upamietniająca zbrodnię katyńską odbyła się w środę. Udział brał Donald Tusk oraz Putin. Lech Kaczyński nie był zaproszony.

Najciekawsza jest spekulacja, że polscy politycy byli w jakimś miejscu w Polsce otoczeni, aresztowani i zamordowani, a w Smoleńsku rozbił się pusty samolot. We wczesniej napisanym artykule ponizej podałem linka do filmu nakręconego przez jednego z polskich dzinnikarzy, który był wielce zdziwiony, że to był polski samolot i nie widziano na miejscu wypadku żadnych ciał.

Oryginalny artykuł poniżej.

--------------------------------------------------------------
Nie mamy już żadnych wątpliwości, że to była kolejna zbrodnia na Polsce, powtórka Katynia i zbytnio się z tym nie ukrywano.

Sytuacja jest nieco podobna do morderstwa na J.F. Kennedy. Badający ową zbrodnię poszukiwacze prawdy wiedzą doskonale kto, wiedzą dlaczego, a mordercy zbytnio sie nie ukrywali i nadal się nie ukrywają.

Dwa zasadnicze cele zbrodni na Kennedy'm.

1. Usunięcie prezydenta, który stał na drodze ku NWO. Największym grzechem Kennedy'ego było wydanie waluty amerykańskiej, niezależnej od Banku Federalnego, który jest w rękach prywatnych, czyli Rockefellerów i innych syjonistów. Kennedy zdążył wpuścić do obiegu ponad 6 miliardów srebrnych dolarów, które z czasem uniezależniłyby całkowicie rząd USA od prywatnego Banku Federalnego. Rząd USA odzyskałby wolność!

Najwyraźniej Kennedy nie był dobrym graczem zespołu NWO i strzelał samobójcze bramki, powodujac poważne osłabianie polityki prowadzącej ku NWO.

2. Następnym celem było ukazanie czynnikom rządowym w USA, kto rzeczywiście sprawuje władzę. Wyrok wykonano publicznie, na oczach tysięcy świadków, przed obiektywami kamer i aparatami fotograficznymi. Nikt za tę zbrodnię nie został ukarany i nikt nawet nie wskazał palcem na rzeczywistego sprawcę czy raczej rozkazodawcę.

Wymordowanie rządu Polski posiada wiele bardzo podobnych cech.

Polska wyjątkowo niechętnie garnęła się do Unii Europejskiej. Planowano wprowadzenie Euro dopiero na rok 2015 a w zeszły piątek Sławomir Skrzypek podjął dwie decyzje, które najwyraźniej były przysłowiowymi gwoździami do jego trumny i reszty poskiego rządu.

Skrzypek podjął decyzję o zmniejszeniu wartości złotego oraz o zwiekszeniu stopy oprocentowania.

Obie decyje gwarantowały poważne zwiększenie eksportu oraz dalsze wzmocnienie i tak silnej już ekomoni Polski, która jest w Europie jedynym krajem, nie doświadczającym światowego kryzysu.

Odmowa uzycia Euro oznacza niezależność wobec NWO.

Przyjęcie Euro to oddanie banku w ręce Brukseli czyli całkowite oddanie władzy EU. Koniec niezależności.

No i jeszcze niezwykły charakter niezwykłego polityka - pani minister Kopacz, która bardzo odważnie przeciwstawiła się 'zaszczepnieniu' Polaków truciznami EU.

Kryzys światowy jest centralnym instrumentem w planach wprowadzenia Globalizacji. Polska ewidentnie nie była dobrym graczem w drużynie NWO i nie pozwoliła na wprowadzenie w kryzys własnego narodu.

Na dokładkę prezydent Kaczyński żądał od Putina odszkodowania za Katyń w liczbie 22 miliardów dolarów.

Tak Kaczyński jak i Skrzypek stawiali zdecydowany opór NWO!

Oto przyczyna kolejnej zbrodni na Polsce i Polakach.

Kto na tym skorzystał? Skorzysta na tym UE, Rosja a Polska w najbliższym czasie pogąży się w wielki kryzys.

Oczywiście Putin jest wiernym graczem NWO. Zbrodni dokonano na jego terenie i bedzie niezwykle trudno dotrzeć do detali tego spisku.

Być może nigdy nie dowiemy się szczegółów. Jest prawdopodobne, że z jednego z satelitów dokonano przeprogramowania systemu nawigacji i samolot runął na ziemię. Możliwe, że piloci nie mieli żadnej kontroli nad samolotem od momentu znalezienia się nad Smoleńskiem. Samolot mógł być zdalnie sterowany przez kogoś innego.

Istnieje takze prawdopodobieństwo podłożenia bomby w ogonie samolotu.

Poniżej ciekawe zdjęcie, zrobione przez jednego z polskich reporterów.


Na jednym z silników widać wyraźnie płomień.

Inny film.Ciekawe jest to, że czarne skrzynki zostały przekazane do zbadania przez Rosjan bez udziału Polaków.

Człowiek z wieży kontrolnej został sprowadzony do Moskwy i nie znamy nawet jego nazwiska.

W samolocie była potężna grupa prawicowa i trudno byłoby zmarnować taką wyborną okazję do usunięcia przeciwników NWO.

Komorowski stanie się najprawdopodoniej prezesem NBP i IPN.

Jak w przypadku morderstwa Kennedy'ego, w tym spisku najprawdopodobniej musiała brać udział ta część ekipy rządowej, która obiecywała posłuszną współpracę ze zbrodniarzami NWO i pod batutą Tuska Polska posłusznie pójdzie w kajdany NWO.

Najlepszymi śledczymi w takich sprawach są ci, którzy tej zbrodni dokonali. Kolejna analogia do morderstwa Kennedy'ego czy też śledztwa w sprawie zbrodni 911.

Otzrymałem taki email od jednego z przyjaciów.

...Jasnym jest, że to wszystko ukartkowali rosjanie z tuskiem i innymi.
Dlaczego po rozbiciu się samolotu nie było karetek?- w obliczu każdej katastrofy powinni nadjechać. DLaczego? Bo plan był żeby wszyscy zginęli.
Dlaczego rosjanie od razu otoczyli samolot? Bo bali się, że znajdziemy dowody albo coś, Bóg wie, co tam ukrywali, ale wyglądało to tak, jakby tylko na to czekali.
Dlaczego to oni mają czarne skrzynki, a nie przekzali ich Polakom?- Żeby manipulować i przekręcać fakty o tym, co na nich było.
Dlaczego nie przywiozą do nas ofiar? Może rosjanie dobili tych, którzy rzekomo przezyli (początkowo mowa była o trzech osobach które prawdopodobnie przezyły)
Dlaczego rosjanie ogłosili u siebie dzień żałoby itd skoro nigdy nas nie lubili i ewidentnie nie zyczyli nam dobrze? Bo boją się, że zostaną podejrzanymi i starają się sprawiać dobre wrażenie.
DLaczego tusk dostał zaproszenie od putina wczesniej na obchody? bo doskonale wszystko było zaplanowane.
Dlaczego tusk nie lecial tym samym samolotem co prezydent, skoro zarzekał się, ze jest w świetnym stanie? Bo prawdopodobnie podczas "naprawy" rosjanie nam dali "niespodziankę".
Dlaczego tusk jest w takich dobrych stosunkach z putinem? bo obaj pragną jednego- zniszczenia Polski.
To jest własnie zapis moich obserwacji od dłużego czasu- teraz podsumowane w całość. Jest tego jeszcze wiele.
Ludzie nie dajmy się zwieść, że rosja chce dla nas dobrze, że pomagali pilotom. Guzik prawda. Nie możemy teraz ufać temu co jest w skrzynce, bo to rosja nam przekazuje jakie informacje tam są, ale na 100% kłamią. Mogą to wykasować, pozmieniać, Bóg wie co z tym zrobią, to i tak kłamią.
Jesteśmy winni ofiarom prawdy, musimy do niej dążyć. Polacy, teraz musimy się łączyć. Teraz znów będziemy walczyć o Polskę jak w czasie wojny...

- Dlaczego rząd pozwolił na ekspertyzę czarnych skrzynek bez obecności polskich ekspertów , prokuratury ?
- Premier Tusk mógł to ustalić w czasie tak długiej rozmowy z premierem Putinem, chyba ,że jest tak duże zaufanie do sąsiada, który przez całą historię pokazał swoje prawdziwe oblicze ?


...dlaczego w samolocie nie było żadnego DZIENNIKARZA??bo wiedzieli o ZAMACHU ZAPLANOWANYM przez TUSK-KOMOROWSKI-PUTIN,,TO BYŁ ZAMACH dlaczego Hrabia KOMOROWSKI nie OGŁASZAŁ TERMINU WYBORÓW PREZYDENCKICH bo wiedział o ZAMACHU i że bez WYBORÓW PRZEJMIE WŁADZE PREZYDENTA RP,, to ZBRODNIARZE i ZAMACHOWCY z NOCNEJ ZMIANY,,TUSK,WAŁĘSA,
KOMOROWSKI,P AWLAK DOKONALI KOLEJNEGO ZAMACHU i ZABILI POLSKIEGO PREZYDENTA L,KACZYŃSKIEGO,,To wlaśnie tamten czas, czas okrąglego stołu, zdrady Polski oraz pożniejsza napaść na rzad J. Olszewskiego z sępami i kojotami, zatrzymał Polskę w rozwoju, przyslużyl się do tego, że dziś epidemia wścieklizny prądkuje, że sępy kraża nad Sejmem i wilki komunistyczne gryza.RP,,


...Czytam to wszystko chce mi się "wymiotować"powiem krótko to AKCJA bardzo dobrze przemyślana i zrealizowana , a idioci niech wciskają kity takim naiwniakom , a że to mgła , a pilota , a stara maszyna, spokój duszy zmarłym , łezka mi się kręci że w takim człowiek kraju mieszka zakłamanym , mamy drugi Katyń , a inni wolne miejsce do rządz..ia i obsa..enia swoich stan...sk , te fałszywe łzy niech zostawią dla fotografów . Rozpaczający ale nie NAIWNY


w ogonie samolotu nastąpiła eksplozja iogon odpadł według światków,następnie przechylił się i zahaczył o drzewa. A według naszego dziennikarza który był niedaleko lotniska nie było takiej mgły jak podają.

Jak z tego wyraźnie widać, motywów nie brakuje i nie brakuje chętnych, aby Polskę całkowicie sprzedać Globalizacji.

Niestety siły NWO są niezwykle potężne, posiadają nieograniczone zasoby finansowe i techniczne.

Obawiam się, że kolejna zbrodnia na Polsce to zaledwie skromna przygrywka do prawdziwego koncertu, jakim będzie III Wojna Światowa, której przebłyski światła widać jużź na horyzoncie.

Ze zgliszcz III WŚ ma powstać NWO. Polska była poważną przeszkodą i przeszkodę tę właśnie usunięto.

Zbrodnia w Smoleńsku to jaskrawy przykład, w jaki sposób siły NWO zaprowadzają nowy ład i porządek na całym globie - NWO. Stosowane są czysto szatańskie metody.

Globalizacja czy też NWO to... otwarta paszcza Szatana, Lucyfera.

Znacznie więcej na temat szatańskiej konspiracji NWO w linku - http://www.zbawienie.com/nwo.htm

6 comments:

Unknown said...

Niektórym to już z tego całego NWO całkiem szajba odbija.
Dlaczego nie było karetek? Bo to jest kompletne zadupie i wystarczy zadać sobie trochę trudu by zobaczyć na Google maps jak wygląda lotnisko, i okolica.

33wisla said...

Z tego co podawli niedawno polscy sledczy pierwsu otworzyli skrzynki.Niestety co do Pana Kaczynskiego nie moge sie zgodzic zeby byl przeciwny wladzy swiatowej skoro podpisal traktat lizbonski to w tym siedzial.Jakby byl przeciwnikiem wladzy swiatowej nie raz o tym by ostrzegal np oredziach.Co do pana Skrzypka czy probowal np znacjonalizawac banki i wyprowadzic kraj z sidla dlugu z tego co wiem nie robil tego.Tzw politycy to tylko pionki ja im nie ufam , " po owocach ich poznacie " a dla mnie owoce ich pracy nie byly dobre

mxrev said...

to zdjęcie z płonącym silnikiem (niby)
http://www.avsim.com/pages/0109/tu154/pic_01_03.jpg
http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/1/4/0/0575041.jpg
na pierwszym widac ze jest to lampa (czerwona) a na drugim można się zorientować w którym miejscu względem silników jest umiejscowiona (prawie dokładnie na środku ich wysokości).

to nie był pożar. ani wybuch. tylko lampa.

ponadto:
http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/9/8/8/0855889.jpg
tak wyglada kabina kazdego tu-154m. i nie można ot tak sobie wprowadzać modyfikacji. tam nie ma nawigacji.

nie mowie że to nie było ukartowane ale to sa fakty. tych przesłąnek niestety nie można używać.

Unknown said...

Dużo pisaniny - ZERO treści.

Unknown said...

Do R G M - nie chodzi o to jak wygląda okolica i lotnisko - tak jak znalazła się straż pożarna tak samo powinna znaleźć się karetka.

Unknown said...

To co widzicie na zdjeciu nie jest plomieniem tylko swiatlem otrzegawczym .. jesli taki silnik be sie zapalil to by byla kupa dymu, a Dymu nie ma.. Natomias Sa juz konkretne dowody na zbrodnie wykonana przez rosjan .. jedno nagranie im ucieklo i mozna je zobaczyc na you tube.. Slychac tam wyraznie ze polacy przerzyli, rosjanie chodzili po miejscu wypadku strzelajac do osób które ocalaly z wypadku. Slychac jak ruskie krzycza zabij, ucieka i duzo innych pelnych zdan.

http://www.youtube.com/watch?v=KGeHD0SQrYE&feature=related