Wednesday, April 7, 2010

Przygotowania do III Wojny Światowej

Coraz głośniej brzmią propagandowe bębny Synagogi Szatana, czy też Iluminatów nawołujące do kolejnej awantury wojennej.

Rozpoczęła się ostra i agresywna kampania pro wojenna, znana wielu z nas doskonale z kampanii pro wojennej przeciwko Afganistanowi, a w szczególności przeciwko Irakowi. Zakłamane do ostatnich granic media syjonistyczne zachłystwywały się w ukazaniu SWEGO patriotyzmu amerykańsko-izraelskiego. Rezultatem wojny, której celem było wybawić świat od nukleranego dyktatora, Saddama Hussejna. Świat został... hmm.. zbawiony, Hussejn pojmany i powieszony.

Broni jądrowej nie znaleziono. Cała ekipa USA z najbardziej genialnym prezydentem 'wybranym demokratycznie' po raz drugi na czele okazała się gromadą zwykłych kłamców.

Jest widoczne jak na dłoni, że siły szatańskie dążą do finałowego konfliktu światowego, czyli III Wojny Światowej, w której najprawdopodobniej zostanie ponownie użyta broń nuklearna.

Z jedną wielką różnicą. Tym razem będzie wiecej Hiroszim i Nagasaki.Inny film.
Oba filmy po angielsku, ale warto je zobaczyć nawet nie znając języka.

Wydaje się, że świat ponownie oszalał i wrogie ludzkości media starają się usprawiedliwiać nastepny wysoce niebezpieczny kierunek światowej polityki - III WŚ.

Świat dąży do straszliwie niebezpiecznego konfliktu i nikt nie trąbi na alarm!

Wręcz przeciwnie - media zgodnie zachęcają do wsparcia Izraela, który otwarcie przyznał się do nielegalnego posiadania ponad 200 głowic nukleranych.

Media starają się nas przekonać, że Izrael to nie są fanatycy religijni, zdolni do każdego szaleńczego czynu czy zbrodni, ale Irańczycy są fanatykami. Z tej przyczyny pro syjonistyczne media usprawiedliwiają wszelkie poczynania wojenne przeciwko Iranowi wiedząc, że grozi nam niezwykła katastrofa.

Istnieje proste wyjaśnienie działaności tych zupełnie niefrasobliwych ludzi.

Ich plan wygląda następująco:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Nieco więcej detali w tym linku - http://www.zbawienie.com/okna/pike.htm

Znajac ten plan oraz znjąc nieco historię mozemy byc pewni, że tak jak poprzednie dwie wojny sie już odbyły, trzecia wojna - wisząca na włosku także się odbędzie i nie najmniejszego znaczenia, czy Iran posiada broń nuklearną czy też nie.

To nie jest istotne. Istotne jest to, że wojna ta jest w planach i... chcąc uderzyć psa, kij się zawsze znajdzie. Broni nukleranej nigdy w Iraku nie znaleziono ale nikt nie ozstał ukarany za kłamstwa w tej kwestii i co najwązniejsze, wojska nie zostały do dzisaj wycofane, krew nadal leje sie strumieniami bez praktycznie żadnej ważnej przyczyny.

Co jest interesujące, to retoryka odnośnie Izraela. Z poprzednich temtów na blogu wynika, że Izrael chce odbudowaywać III Świątynię Salomona. Data 16 Marca już minęła i nic nie wskazuje, że odbudowa się rozpoczęła.

Ale podaje się nam, że Iran szykuje broń nuklearną aby zniszczyć Izrael. Czyli zapobiec odbudownie Świątyni, ponieważ owa odbudowa oznaczałaby zniszczenie dwóch meczetów!

Takie są wyraźnie cele PROPAGANDOWE i chyba nie tylko. Jest powszechnie wiadome, że Iran czy raczej jego Prezydent Ahmadinejad jest gorącym zwolennikiem NWO!

Cały świat jest zwolennikiem NWO!

Dlatego nikt nie protestuje ponieważ siły szatańskie opanowały cały świat oraz niemal wszystkie światowe media. Z tej prostej przyczyny nieważne są preteksty do wojny czy tłumaczenia mediów czy przywódców państwowych - marionetek Elity.

Ważne są ich działania, które są realizowane krok po kroku.

Według tych planów kraje Europy, Anglia, USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy inne są w chwili obecnej wymieszane z Muzułmanami, którzy przygotowują się potajemnie do Jihadu czy walki o dominacje Islamu nad światem. Instygatorem tych planów jest Arabia Saudyjska współpracujaca ścisle z USA. Arabia finansuje owe działania petro dolarami.

Kiedy nastapi konflikt - kraje te bedą gorąco debatować na temat Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga i w przypadku straszliwych obrazów zniszczeń wojennych oraz masowych zbrodni owe debaty przekształcą się w otwarte konflikty.

Ponieważ w krajach tych jest wielu Żydów, Islamistów i katolików. Wojny jak wojna w Iraku czy Afganistanie były i są toczone po to, aby zmuszać emigrację Islamistów na Zachód. Na Zachodzie bedą oni użyciu w celu utworzenia największego kryzysu socjalnego, jaki świat kiedykolwiek widział. Dokładnie jak to zapowiada powyższy ponad 150 letni plan III WŚ.

Wszystki idzie zgodnie z planem.

Z biblijnego punktu widzenia zanosi się na ostatni okres, czyli poczatek czasów końca.

Zanosi się także na to, ze wyrok na Babilonie Wilekim wykona Bestia - czyli miedzynarodowy Syjonizm, który z kolei sam zostanie zniszczony i być może wtedy władzę obejmie ostatni król, nazywany przez Biblię Człowiekiem Bezprawia a nazywany przez wielu Antychrystem.

W związku z takimi planami Boga - wykonanie wyroku na Babilonie Wielkim możemy się spodziewać wielu cudów.

Możemy także spodziewać się bezpośredniej ingenerencji Boga w ludzkie wysiłki i najprawdopodobniej pewne działania w tym kierunku są kierowane przez samego Boga, który 'natchnie serca królów, aby wykonali Jego zamysł" -czyli sąd nad wspólczesnym Babilonem.

Z tej przyczyny Chrześcijanie nie powinni brać zadnego udziału w jakimkolwiek konflikcie, ponieważ mogłoby się okazać, że... walczą przeciwko Bogu.

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że nas obowiazuje neutralność wobec wysiłków świata i walka nalezy wyłącznie do Boga. Naszym zdaniem jest wierności Chrystusowi i nie angazowanie się w wysiłki świata, które są wynikiem podporządkownia się szatanowi.

Znacznie więcej detali na temat III WŚ w linku - http://www.zbawienie.com/3ws.htm

3 comments:

33wisla said...

Nie moge sie z panem zgodzic co do Wielkiego Babilonu i wielkie Nierzadnicy.Moim zdaniem Wielki Babilon a Wielka Nierzadnica to dwie rozne rzeczy mimo ze byly i sa jak narazie ze soba scisle powiazane.Upadek Wielkiego Babiolnu nastepuje przed wprowadzeniem znamienia bestii - Objawienie 14:8-9 a sad nad nim nastepuje pozniej po 7 czasach gniewu ktore dotykaja miedzy innymi tych co przyjeli znamie , wiec juz w czasie prawdopodobnie konca wielkiego ucisku - Objawienie 16:19
Co do strony to jest na niej wiele ciekawych i pomocnych rzeczy ale co do interpretacji proroctw nie ze wszystkim sie zgadzam

33wisla said...

Co do najnowszego artykulu o tzw 3 swiatyni w Biblii jest wyraznie napisane ze Bóg nie mieszka w budynkach rekami uczynionymi.Czy budynek zbudowany przez ludzi moze w oczach Boga byc postrzegany jako Światynia albo tym bardziej obrzydliwosc spustoszenia ? My chrześcijanie jestesmy swiatynia "Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście." 1 Koryntian 3 :16-17
Co do tej 300 - letnia przepowiadnii rabinisycznej to moim zdaniem nie moze byc ona prawdziwa , zeby przepowiedziec bezblednie przyszlosc trzeba byc poza czasem a to potrafi tylko Bóg

SweetGirl said...

Nie moge w to uwierzyc ...
całkowicie sie zgadzam..
Żeby rosjanie mogli by byc tak fałszywi??
I tusk również?!!
spiskuje przeciwko ojczyznie..
Nie do wiary..
Strach mnie ogarnia jak pomysle ze moze byc III wojna swiatowa tu jest filmik który niewodiarkom da do zrozumienia!
Rosjanie zmienili tresc czarnych skrzynek , zabili tych co przezyli , spiskowali!!
ŁĄZCZcie sie polskO! NIE MOZEMY ULEDZ NWO !
http://www.youtube.com/watch?v=AZ5Vjjozt3I&feature=player_embedded#!