Monday, May 3, 2010

Co oni przed nami ukrywają?

Znalazłem ostatnio ciekawy artykuł na necie. Sprawdziwszy dokładnie zorientowałem się, że rzeczywiście jedno zdjęć z NASA jest sfabrykowane. Na tle stacji kosmicznej gwiazdy są sfabrykowane i to w ewidentny sposób. Link z tłumaczeniem na polski - Link

Żółtymi strzałkami wskazano, gdzie dokonano kopii identycznych fragmentów gwiezdnego tła.

Znacznie więcej szczegółów w podanym linku.

Dlaczego NASA oraz inne firmy badające Kosmos za wszelką cenę ukrywają przed nami gwiazdy widziane z przestrzeni kosmicznej.

Na zdjęciach z rzekomych podróży na Księżyc nie ma ani jednego zdjęcia z gwiazdami. Było tych zdjęć sporo ponad 1000!

Na wielu innych fotografiach czy filmach także nie widać gwiazd. Nie ma ich w materiałach z japońskich misji czy też chińskich.

Jak to możliwe, że na stacji kosmicznej, której celem jest badanie Kosmosu nikt nie postawił dobrej kamery czy aparatu fotograficznego i nie skierował na nieboskłon pełen co najmniej 10 krotnie jaśniejszych gwiazd.

Są one znacznie jaśniejsze ponieważ nie przeszkadza nam ziemska atmosfera, która w dodatku jest zanieczyszczona.

Mając taki zapierający dech widok nikt go nie chce ani sfotografować ani sfilmować!

Dlaczego? Co się ukrywa przed nami?

Inna ciekawostka w tym najwyraźniej niewygodnym temacie dla władców świata.

Watykan wsparł oraz sfinansował budowę największego teleskopu optycznego na świecie, opartego na konstrukcji lornetki.

Co jest najciekawsze, to nazwa teleskopu. LUCIFER!

Panowie w czarnych sukienkach będą oglądać Wszechświat za pomocą... Lucyfera!

Ja to piszę zupełnie poważnie. Link do artykułu przetłumaczony przez Google - Link.

Czyżby Watykan chciał zgłębić tajemnice nieba? A może celem jest zobaczenie.. Boga?

A może celem jest... obserwacja Kosmosu na wypadek powrotu Chrystusa, czyli obserwacja Jego znaku?

A może... oni doskonale wiedzą, że Bóg istnieje, gdzie dokładnie mieszka i trwają gorączkowe przygotowania do walki z Nim tutaj na Ziemi!?


Być może taką rolę pełni owa Stacja Kosmiczna!?

Szukając tego zdjęcia natrafiłem na mnóstwo zdjęć tej Stacji i na żadnym nie widać gwiazd!

Oto link do witryny w Polsce - http://www.oa.uj.edu.pl/apod/apod/ap090406.html

Inny przykład - obraz Prometeusza.

Znacznie większy obraz jest w poniższym linku.

http://www.oa.uj.edu.pl/apod/apod/image/1004/prometheus2_cassini_big.jpg

Na tle nadal nie widać żadnych gwiazd! A może jest to zwykły kamień sfotografowany tutaj na Ziemi a jakiekolwiek tło jest po prostu usunięte.

A może to są efekty... używania Lucyfera do badania Kosmosu!? :-)

18 comments:

33wisla said...

ciekawy artykul http://www.kazdystudent.pl/a/kto2.html

33wisla said...

Co do znaku naszego Pana to moim zdaniem moze byc to jego gwiazda.
" Gdzie jest ten nowo narodzony król żydowski? Widzieliśmy bowiem GWIAZDĘ JEGO na Wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon." Ewangelia Mateusza 2:2
"Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego" Ewangelia Mateusza 24:27
Byc moze to wszystko sklada sie na znak Syna Człowieczego

bialy said...

"A może... oni doskonale wiedzą, że Bóg istnieje, gdzie dokładnie mieszka..."
czy autor twierdzi ze mozliwe jest fizyczne ujrzenie Boga i Królestwa Niebieskiego ?

Dziwne mam odczucia do zdania o obserwacji znaków Jezusa w Kosmosie, czy potrzebny jest ultranowoczesny teleskop by ujrzeć znaki które beda sie pojawiac przed Zejsciem Jezusa na Ziemie? to tak jakby Chrystus mial przyleciec z krancow Kosmosu niczym Kosmita a to przeciez nie jest prawda, z tego co sie orientuje Chrystus ma sie nam Objawic tutaj na Ziemi, dla wszystkich ludzi a nie najpierw dla syjonistow i innych ktorzy maja dostep do teleskopow

jezeli sie myle w niektorych sprawach prosze o dowody ktore mnie nakieruja na dobra strone

TheWordWatcher said...

33wisia

Obejrzyj ten krótki filmik, jako odpowiedź na pytania z twego linka.

http://www.youtube.com/watch?v=cXrBrqeVMTA

biały

"Ponieważ to co o Bogu wiedzieć można jest dla nich jawne gdyż Bóg im to objawił. BO niewidzialna Jego istota to jest wiekuista Jego moc i bóstwo mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem tak ze nic nie maja na swoja obronę" Rzymian 1:19-20
Człowiek nie pochodzi od małpy. a zrobił z siebie istotę głupsza niż małpa bo ona jest wierna prawom przyrody jakie Bóg jej przypisał.
Naukowcy nic nigdy nie stworzyli. oni po prostu odkrywają co Bóg stworzył.

bialy said...

Czy to co obserwuje watykan w kosmosie moze miec zwiazek z data 2012? czy jest zwiazek z ta data i objawieniem fatimskim ? czy wielka planeta (Nibiru) lub inne cialo niebieskie moze nam obwieszczac czasy konca, ale te z Apokalipsy ? wiemy duzo o tej dacie, wiele zrodel wskazuje na to ze Coś sie wydarzy,

chcialbym zapytac WordWatcher'a o jego postawę co do objawienia fatimskiego.
Czytajac artykuly w internecie jak i na stronie zbawienie.com dochodze do wniosku ze objawienie fatimskie nie ma wiele wspolnego z Naszym Jedynym Bogiem, wydaje mi się, ze nie pochodzi od Niego. Swoje przemyslenia kieruje wnioskami z przepowiedni fatimskiej oraz cudem ktory sie wykonal po ostatnim objawieniu, mianowicie, cud wielu słonc, czy ten cud nie wydaje sie byc popisowym numerem ? według mnie w ogole nie pasuje do Boskości. Na oczach wielu tysiecy ludzi pojawilo sie pare slonc w niedalekiej odleglosci od Ziemi, wedlug mnie nie jest to cud plynacy prosto z Nieba.

Wracajac do przepowiedni, w ktorej Matka Boska przedstawia sie jako Niepokalana, czytalem artykul na pewnej stronie o Kulcie Maryi w innym kosciele chrześcijanskim niz KRK zainteresowal mnie ten fragment:
"Nauczanie to nazwane jest niepokalanym poczęciem Dziewicy Maryi i zostało przyjęte przez poddanych papieskiej stolicy w Rzymie. Nauczanie to można przedstawić następująco: Przebłogosławiona Dziewica Maryja już od pierwszej chwili Swojego poczęcia, dzięki specjalnej łasce Boga Wszechmogącego oraz dzięki szczególnemu uprzywilejowaniu, ze względu na przyszłe zasługi Jezusa Chrystusa, Zbawiciela całej ludzkości, pozostała niepokalana i nietknięta przez wszelką skazę grzechu pierworodnego (patrz bulla papieża Piusa IX dotycząca nowego dogmatu). Innymi słowami Matka Boża od samego poczęcia została zachowana od grzechu pierworodnego i, dzięki łasce Bożej, nie mogła w dalszym Swoim życiu popełnić żadnego osobistego grzechu."

czytajac ten fragment, i wierząc w jego tresc, znajac fragmenty z objawienia fatimskiego
" Nie trać odwagi, nigdy cię nie opuszczę. Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga." (wikipedia pl)

dochodze do wniosku ze w Fatimie nie objawila się Boża Rodzicielka.

Następny cytat z wikipedii (drugie objawienie):
"...rozpoczęcie na wielką skalę prześladowań Kościoła i znieważanie osoby papieża."

jak doskonale wiemy papież jest wytworem ludzkim, jego wladza i pozycja jest ustatkowana ludzkim prawem, Pismo Święte nie popiera takiej pozycji. Czy Bóg chciałby nam przesłać wiadomość abysmy miłowali papieża który podaje się za Ojca Świętego?

Następny cytat również z wikipedii:
"Prosiła o poświęcenie Rosji swemu Niepokalanemu Sercu i o przyjmowanie Komunii Św. wynagradzającej w pierwsze soboty każdego miesiąca."

Jak wiadomo w prawie całej Rosji dominuje Kościół Prawosławny, który przestrzega praw Pisma Świętego, wydaje mi się że bardziej niż Kościół Rzymsko Katolicki, a więc jaki jest sens nawracania Kościoła który stara się przestrzegać reguł Pisma Świętego przez Kościół ktory wiekszosc tych reguł łamie w bardzo wyrazny sposob?

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tym postem, w razie jakichs pomylek z mojej strony prosze o naprowadzenie mnie we wlasciwym kierunku.
Nawiazałem do Objawienia Fatimskiego, poniewaz na niektorych stronach www ludzie łączą ten fakt z data 2012. Wszytko co napisalem to sa moje przemyslenia, i chcialem sie nimi podzielic :)

33wisla said...

Fatima to oszustwo szatana tak samo jak zamieszanie wokol daty 2012.Tylko Bóg zna date konca obecnego stanu rzeczy.Napewno nie bedzie naglego przebiegunowania i globalnego potopu.
"I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemię. Potem rzekł Bóg: To będzie znakiem przymierza, które Ja ustanawiam między mną a między wami i między każdą istotą żyjącą, która jest z wami, po wieczne czasy;łuk mój kładę na obłoku, aby był znakiem przymierza między mną a ziemią" Księga Rodzaju 9:11-13
A co do kultu Marii jak i innych tzw swietych to stoi za tym szatan , Jahszua jest jedyna droga do Boga Ojca.
http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/palla/krolowa.htm
http://nickycruz.ovh.org/maria.html

33wisla said...

Jeszcze jedna ciekawa rzecz nadajaca sie na ciekawy artykul http://wiadomosci.onet.pl/2165303,12,1,1,,item.html

" Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy.Gdy mówić będą: POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO , wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną." list do Tesaloniczan 5:2-3

Wiadomo ze ani Ratzingerowi ani Obamie czy innym figurantom nie zalezy na pokoju na ziemi i dobru ludzi wiec cala farsa wokol rozbrojenia to kolejne oszustwo majace na celu wywolania zaufania u ludzi.Pytanie czy fragment listu Tesaloniczan ktory wkleilem odnosi sie do obecnego czasu czy do przyszlosci np wielkiego ucisku

bialy said...

korzystajac z okazji chcialbym poruszyc jedna kwestie, wybiegającą od tego tematu, mianowicie bylem ostatnio na koncertach z okazji kandydatury Lublina na miano europejskiej stolicy kultury, przyjrzałem się logo i z poczatku nic w nim nie widzialem, dopiero po dluzszym przygladaniu sie zauwazylem szczegolnie wyrazny i specyficzny znak, zobaczcie sami

http://news.o.pl/wp-content/i/2009/05/moja-europejska-stolica1-536x265.jpg

widzicie to co ja ?

Anonymous said...
This comment has been removed by a blog administrator.
crystal healing said...

Ciekawa jest rowniez ksiega Henocha dostepna np. tutaj dla zainteresowanych http://www.chelm.mm.pl/~kadaf/mysteria/ Kosciol Katolicki nie wlaczyl jej do kanonu ksiag natchnionych jednakze nie widze nic sprzecznego z objawieniami Henocha a nauka KRK. Apokaliptyczna wizja Henocha pokrywa sie dokladnie z wizjami Jana i Daniela i jest jak najbardziej aktualna. Pozdrawiam

33wisla said...

nauka KRK w 99 % to odwrotnosc Biblii wiec jesli ksiega Henocha nie ma sprzecznosci z nauka KRK to jest prawdopodobnie falszywa.Ja wierze ze to co jest w Biblii jest wystarczajace.Pozdrawiam

crystal healing said...

Ksiega Henocha nie jest falszywa bo sam swiety Juda Apostol w swoim liscie ja cytuje Jud 14-15, wrecz stwierdza ze Henoch prorokowal czyli byl prorokiem. Nie sadze zeby Juda sie mylil a sceptykow nie brakuje do podwazania Slowa Bozego.

33wisla said...

Oczywiscie ze Juda wspomina Henocha co wiecej nie ogladal smierci jak Eliasz.Ja wierze ze jesliby ta ksiega miala byc w Biblii to by byla nie czytalem jej i nie zamierzam radze z dystansem podchodzic do niej

Jan Adamowicz said...

Witam serdecznie.Niewidac gwiazd, bo parametry urządzenia są tak ustawione zeby jak najlepiej było widać fotografowany obiekt.nieda sie miec jednego i drugiego,uwierzcie mi,znam sie na fotografi. zresztą średnio było by co ukrywać,bo zdjęć gwiazd jest az naddto. proszę zobaczyć jakie niebo jest piękne. http://apod.nasa.gov/apod/ap080614.html szczęść boże

Jan Adamowicz said...

Witam serdecznie.Niewidac gwiazd, bo parametry urządzenia są tak ustawione zeby jak najlepiej było widać fotografowany obiekt.nieda sie miec jednego i drugiego,uwierzcie mi,znam sie na fotografi. zresztą średnio było by co ukrywać,bo zdjęć gwiazd jest az naddto. proszę zobaczyć jakie niebo jest piękne. http://apod.nasa.gov/apod/ap080614.html szczęść boże

Jan Adamowicz said...

ale przeciez zdjęć kosmosu nawet oldegłego jest az nadto. niektóre są bardzo piękne.

Unknown said...

W bardzo oświetlonym mieście widzisz gwiazdy?

Deg said...

A czy to nie przypadkiem mylisz dwa teleskopy jeden Watykański a drugi LBT (Lucifer) (nie odnalazłem informacji o współudziale Watykanu) .
Na wzgórzu są więc 3 teleskopy: Heinrich Hertz , watykański VATT i własnie LBT.

LBT zbudowany został przez konsorcjum międzynarodowe z Niemiec, Włoch i USA.
Na szczycie Mount Graham znajdują się jeszcze 2 teleskopy: niemiecki Heinrich Hertz Submillimeter Telescope (radiowy) i należący do Obserwatorium Watykańskiego – VATT (Vatican Advanced Technology Telescope). Wszystkie trzy tworzą Mount Graham International Observatory, w skrócie MGIO.Wiki:
LBT, originally named the Columbus Project, is a joint project of these members: the Italian astronomical community (represented by the Istituto Nazionale di Astrofisica, INAF); the University of Arizona; University of Minnesota,[5] University of Notre Dame,[5] University of Virginia,[5] the LBT Beteiligungsgesellschaft in Germany (Max Planck Institute for Astronomy in Heidelberg, Landessternwarte in Heidelberg, Astrophysical Institute Potsdam (AIP), Max Planck Institute for Extraterrestrial Physics in Munich and Max Planck Institute for Radio Astronomy in Bonn); The Ohio State University; Research Corporation in Tucson.

Nic o watykanie – więc pomyłka z Vatt.