Monday, May 31, 2010

Itak Izraela na konwój z pomocą dla oblężonych w Gazie.

Trudno przewidzieć jak to się skończy.

Najwyraźniej jest to prowokacja z obydwu stron!

Celowo zorganizowana prowokacja. Wielu oburzy się twierdząc, że jestem po stronie Izraela!

Nie jestem po niczyjej stronie. Jestem po stronie Prawdy i Boga. Incydent ten jest najprawdopodobniej narzędziem do czegoś znacznie większego.

Znając ogólnie metody wywoływania wojen i konfliktów, atak na konwój wygląda na klasyczną prowokację z OBYDWU STRON.

Spójrzmy na to nieco z innego punktu widzenia.

Jakie masz szanse na zorganizowanie kilku okrętów z pomocą dla Gazy?

Do takiej akcji trzeba mieć nie tylko mnóstwo pieniędzy ale także mnóstwo kontaktów. Statki nie są łatwe do wynajęcia i nie stoją w kolejkach czekając na ciebie, abyś je wynajął!

Po za tym ich właściciele są częścią systemu i pracując w takim czy innym systemie Globalizacji są oni częścią NWO!

Jakie szanse masz na to, aby posiadać miliardy dolarów? Musisz być częścią systemu światowego, aby dysponować taką ilością pieniędzy.

Daje to nam wiele do myślenia i rzuca natychmiastowe podejrzenia na to, że Iluminaci planują kolejną fazę zmierzającą do wywołania planowanej przez nich III Wojny Światowej.

Owa faza, to najprawdopodobniej wywołanie konfliktu arabsko-izraelskiego w celu zniszczenia tak państwa Izrael jak i państw Islamu.

Na przygotowane okręty zaproszono niewinnych ludzi, działaczy na rzecz wyzwolenia Palestyny, które być może nie miały niczego wspólnego z prowokacją poza szczerymi chęciami niesienia pomocy pokrzywdzonym Palestyńczykom.

Podobny incydent spowodował wojnę w Wietnamie.

Więcej detali na temat planów trzeciej wojny światowej w linkach:

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm
http://www.zbawienie.com/3ws.htm

Sytuacja rozbicia samolotu rządowego w Smoleńsku także wydaje się być częścią prowokacji ze strony Rosji.

Widać wyraźnie, że Iluminaci nie odstępują od owego diabolicznego planu i są realizowane z żelazną konsekwencją poszczególne etapy tego planu .

Poniżej link do filmu broniącego Izrael.

http://www.telegraph.co.uk/telegraphtv/7791273/Israeli-army-post-video-on-YouTube.html

Drugi film w drugim linku.

http://www.telegraph.co.uk/news/newsvideo/7789395/Israeli-troops-attack-ship-carrying-aid-to-Gaza.html

1 comment:

33wisla said...

http://potop-exodus.w.interia.pl/proroctwa/69tygodni.html

Moim zdaniem ma pan racje wszystko jest ukartowane z obu stron.Tak Islamisci jak i Talmudystan czyli tzw Izrael ktory z Izraelem Bożym moim zdaniem nie ma nic wspolnego graja w jednej druzynie przeciwko nam prostym ludziom.Jak KRK jest szatanska imitacja Kościoła Bożego tak Talmudystan jest moim zdaniem imitacja Izraela ktorym sa Chrześcijanie ze wszystkich panstw swiata ktorzy kieruja sie Słowem Bożym.
"Ale nie jest tak, jakoby miało zawieść Słowo Boże. Albowiem nie wszyscy, którzy pochodzą z Izraela, są Izraelem;i nie wszyscy są dziećmi, dlatego że są potomstwem Abrahamowym, lecz jest tak: Od Izaaka zwać się będzie potomstwo twoje.To znaczy, że nie dzieci cielesne są dziećmi Bożymi, lecz dzieci obietnicy liczą się za potomstwo." List do Rzymian 9:6-8

"my zwiastujemy Mesjasza ukrzyżowanego, dla Żydów wprawdzie zgorszenie, a dla pogan głupstwo, natomiast dla powołanych - i Żydów, i Greków, zwiastujemy Chrystusa, który jest mocą Bożą i mądrością Bożą." 1 list do Koryntian 1:23-24

Moze szatan chce imitowac proroctwa biblijne odnoszace sie do Izraela(Chrześcijan).Atakujac Talmudystan duzo ludzi moze by myslalo ze wypalniaja sie proroctwa i dalo by sie zwiesc w dalszych oszustwach.Moze zaimitowalby np to ktore odnosi sie do wielkiego ucisku i przesladowan chrzescijan :
"Biada brzemiennym i karmiącym w owe dni; będzie bowiem wielka niedola na ziemi i gniew nad tym ludem, i padną od ostrza miecza, i zostaną uprowadzeni do niewoli u wszystkich narodów, a JEROZOLIMA będzie zdeptana przez pogan, aż się dopełnią czasy pogan "

Temat do rozwazenia ale tak moim zdaniem moze sprawa wygladac w przyszlosci.Pozdrawiam