Monday, December 14, 2009

Wiadomości

Pisanie artykułów, tłumaczenia na polski oraz tłumaczenia filmów zabierają mi wiele czasu i nie jestem w stanie sprostać wszystkiemu.

Otrzymuję także wiele poczty i już mam już kilka osób obrażonych o to, że nie mam czasu na prowadzenie z nimi regularnej korespondencji.

Aby jakoś sprostać wielu zadaniom postanowiłem na blogu umieszczać jedynie króciutkie streszczenia najciekawszych materiałów, jakie znajduję na necie oraz podawać do nich linki, niestety zdecydowana większość z nich jest po angielsku.

Główna arena mojego działania to witryna www.zbawienie.com oraz kanał YouTube.

A więc do rzeczy:

................................................................................................................

Ukazał się niezwykle ciekawy artykuł w DailyMail, pt:

Książę Wiliam ma uczestniczyć w obowiązkach Królowej.

Artykuł ujawnia, że jest to pierwsza informacja (przeciek!) ukazujący nam plany zrobienia księcia Wiliama Królem.

Jego obecna jego sytuacja, to tzw. "Cień Króla", czyli osoba pełniąca częściowo obowiązki królewskie.

Godne uwagi jest to, że książę Karol nigdy nie pełnił takich obowiązków, i nie jest on uważany przez rodzinę królewską za przyszłego króla, aczkolwiek spekulowało się przez długi okres na ten temat.

Obecny przeciek wiadomości ukazuje nam, że takiego zaszczytu dostąpił książę William, syn księcia Karola.

Jest także zupełnie możliwe, że jest to dezinformacja, ponieważ książę Karol jest sponsorem ONZ a rodzina królewska posługuje się symbolizmem zapowiedzianym przez Biblię.

Tak książę Karol jak i królowa Elżbieta II posiadają w języku angielskim tytuły dające im 666.

PRINCE CHARLES OF WALES (English)

227 237 66 136 = 666

NASICH CHARLES ME WALES (Hebrew)

140 380 40 106 = 666

Więcej w tym linku... http://www.bilderberg.org/royal.htm

Czyżby pierwszy poważny sygnał w kierunku... Antychrysta!? Być może... Myślę że warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte w tym temacie a monarchia brytyjska jest głęboko uwikłana w Iluminizm.

2 comments:

ra.wu said...

Skoro tak bardzo jesteście zainteresowani liczbą 666 to słowo Mesjasz, w oryginalnym języku, czyli hebrajskim również posiada wartość liczbową 666.
Ponadto nie sądzę żeby Objawienie Jana uwzględniało zabawy z gematrią dokonywane na języku angielskim (który wówczas nie istniał).
Oryginalna gematria dotyczy alfabetu hebrajskiego w którym każda litera ma przypisaną wartość liczbową, czego nie można powiedzieć o językach posługujących się alfabetem łacińskim.
Ale czytając zamieszczane przez Was teksty, dochodzę do wniosku że daleko posunięta nadinterpretacja oraz szerzenie bzdur i dezinformacji nie jest Wam obce.
Antychrześcijanin

Anonymous said...

Książę William uratował umierającego człowieka - jak mówią nagłówki gazet i media internetowe, co raz częściej jest widoczny a mediów angielskich nie przeglądam