Sunday, October 4, 2009

Londyńska Olimpiada - Następna konspiracja?


Istnieje kilka hipotez i jeden poszukiwacz, Rik Clay stracił życie, znalazłszy zbyt wiele na ten temat.

Z lewej strony widzimy słynne logo londyńskiej Olimpiady. Wielu z nas się zgodzi, że wygląda dziwnie, ohydnie i za ową ohydę zapłacono... 400.000 funtów. Publiczność była w niezłym szoku, kiedy poznała tak cenę, jak ów twór 'artystyczny'. Było sporo protestów, ale organizatorzy byli niewzruszeni i symbol Olimpiady pozostaje takim, jakim był.

Co jeszcze ciekawsze, symbol ten nie przypomina niczego interesującego, poza pewnym słowem, które większość z nas zna.

Spójrzmy na ten obrazek pod nieco innym kątem.


Wyraźnie widzę słowo... ZION!


Zion to Nowa Jerozolima

Projektantem jest oczywiście masońska organizacja - Wolff Olins. Główny załozyciel, Wally Olins miał matkę Polkę - Rachelę Muskowicz i jest on główną figurą w tej kompanii, która specjalizuje się w kreowaniu korporacyjnych znaków i emblematów. Ojciec, Alfred Olins był oficjalnie Masonem.

Link do tej organizacji - http://www.wolffolins.com/london2012.php

Nic dziwnego, że w symboliźmie wiekszości korporacji aż sie roi od masońsko-satanistycznego symbolizmu.

Co jest warte zauważenia, spojrzawszy kilkakrotnie na owo słow ZION (powyżej) nie mozna już obojętnie patrzeć na oryginalne logo, ponieważ od tej chwili już zawsze będziemy widzieli w nim owo słowo - ZION. Tak działa kontrola umysłu!

W tym linku jest nawoływanie do petycji o zmianę tego symbolu na inny.

http://www.theinsider.com/news/220637_London_Olympic_Logo_Is_A_Zionist_Conspiracy

Przesada?

Sprawdźmy inne ciekawe elementy.

Olimpiada ta ma się odbyć w roku 2012. Według New Age i wielu innych 'proroków' w tym roku mają nastąpić radykalne zmiany na ziemi, społeczne, polityczne a nawet religijne.

Innym ciekawym elementem jest fakt, że podczas zakończenia olimpiady w Los Angeles w roku 1984 niespodziewanie pojawij się latający spodek i wyszedł z niego UFO ludek, pomachał rękami do tłumu widzów i statek odleciał.

Jakiż związek miałby pojazd UFO z olimpiadą? Jezeli UFO, to demony, a Olimpiada to czysta mitologia grecka wraz z bogami greckimi jak Zeus, Bachus czy Izyda, to połączenie zaczyna mieć pewien sens.

Jeżeli dodamy wysiłki w celu ustanowienia jednej religii na naszej planecie i rok 2012 ma być rokiem znamiennym według kabałły oraz kapłanów New Age, przejście z jednego wymiaru w drugi, Ekumenia religijna oraz wysiłki z połączeniem religii to owo połączenie jest jeszcze bardziej interesujące.

Zwrócmy uwagę na jeszcze jeden aspekt. Olimpiada to festiwal mitologiczny dla zjednoczenia całego świata w pokoju w celu igrzysk. Znicz olimpijski jest zniczem Izydy i taki sam znicz trzyma Izyda w Nowym Jorku.Zeus, bóg ognia zasiadał na tronie góry Olimp. Bóg dał przykazania na Horebie, które trzymano na Syjonie. Planuje sie odbudowę światyni Salomona na Syjonie w Jerozolimie.

Syjon jest synonimem Jerozolimy a zwaszcza światyni Salomona.

Syjon jest miejscem zamieszkania Boga!

Psa 99:2 bw Wielki jest Pan na Syjonie I wyniesiony nad wszystkie ludy.

Isa 24:23 bw I zarumieni sie ksiezyc, a slonce sie zawstydzi, gdyz Pan Zastepow bedzie krolem na gorze Syjon i w Jeruzalemie

Wszystko to wygląda bardzo intersująco z jeszcze innego punktu widzenia.

Bezpośrednią transmisję z Olimpiady będzie oglądało na żywo kilka miliardów ludzi!

Doskonała okazja, aby wywinąć jakiegoś mega psikusa? Myślę, że okazja jest wręcz doskonała.

Istnieje jeszcze kilka interesujących faktów.

Miejsce na zabudowę obiektów olimpijskich jest miejscem nie zagospodarowanym. Czyżby miejsce to czekało własnie na Olimpiadę? Co jeszcze dziwniejsze, większość ulic posiada nazwy biblijno masońskie. Jakim cudem w mieście, w którym ceny ziemi są wręcz niebotyczne, takie olbrzymie połacie dotychczas nie zostały zagospodarowane?


Proszę kliknąć na zdjęcie aby je powiększyć. Nazwy są po angielsku.

Mnie w szczególności zainteresował brytyjski paszport.

Poniżej podkreślenie szczegółów.


Jest tam oczywista piramida ze ściętym wierzchołkiem. Zamiast oka Lucyfera nad wierzchołkiem may koronę Różokrzyżowców.

Lew nosi koronę, Lew z pokolenia Judy!?Mnie zastanawia fakt, że książę William kończy w roku 2012 30 lat, 21 czerwca!

Rodzina królewska Windsor pochodzi z rodu Dawida, przynamniej tak sami twierdzą. Książę Wiliam urodził się 21 czerwca 1982 roku - dzień Słońca, symbolu Lucyfera, najdłuższy dzień roku. Matka księcia, Diana Spencer jest z rodu Stuart, również zawiera krew Merowingów, którą to Dawid Icke rozpowszechnia jako dynastię pochodzącą z rodu króla izraelskiego, Dawida.

Książę Wiliam w roku 2012 ukończy on 30 lat. W wieku 30 lat młodzieńcy mogli zabierać głos w miejscach publicznych i dlatego Chrystus rozpoczął swoją misję w 30-tym roku swego życia.

Co jest najciekawsze, babcia Wiliama, królowa Elżbieta II jest królową oraz... kapłanką, ponieważ jest ona głową Kościoła Anglikańskiego. To wszystko odziedziczy po niej książę William! Monarchia brytyjska jest częścią EU, czyli... tworu Babilonu Wielkiego, który jest kontynuacją cesarstwa rzymskiego w ostatniej fazie, czyli fazie dziesięciu królów, symbolizujących dziesięć palców posągu, który śnił się Nabuchodonozorowi.

Czyli powstanie ostatniego króla pomiędzy dziesięcioma rogami jest wysoce prawdopodobne. Róg ten ma obalić trzech innych króli, czyli trzech najgłówniejszych kandydatów do tronu świata. Dzisiaj oznaczałoby to usuniecie Putina, Obamy oraz... papieża, jeżeli powstanie tego króla nastąpi podczas istnienia Babilonu Wielkiego.

Księżniczka Diana została zamordowana, ponieważ najprawdopodobniej była w ciąży z Dodim i Wiliam miałby brata Muzułmanina! Koniecznie musiano temu zapobiec.

Plany lucyferianistów są intersujące i definitywnie rok 2012 jest na ich wokandzie. Wyraźnie widać wiele elementów.

Co sie stanie w tym roku? Może wyladują pojazdy kosmiczne z Annuaki, czyli rzekomi 'stworzyciele' życia na ziemi i rozkażą nam, abyśmy ich wielbili. Być może prince Wiliam zostanie przez nich mianowany władcą świata i kapłanem Lucyfera.

Możliwości jest kilka i jedno jest pewne - będzie to mega oszustwo, na które wielu da się
nabrać.

Więcej na te tematy w linkach poniżej:

http://www.zbawienie.com
http://www.zbawienie.com/antychryst.htm

Radzę skopiować ten artykuł ponieważ może szybko zniknąć! Przypominam, że autor tych rewelacji, Rik Clay stracił życie - popełnił 'samobójstwo'.

Mnie samobójcze myśli nie chodzą po głowie. :-)

W tym linku znacznie więcej na ten temat - http://www.scribd.com/doc/19948868/Rik-Clay-the-NWO-ZION-and-the-2012-Olympics

Filmy po angielsku na te tematy w tym linku - http://www.youtube.com/user/ebendimention

Tutaj jest wywiad, który kosztował go jego życie


3 comments:

ra.wu said...

"Mnie zastanawia fakt, że książę William kończy w roku 2012 30 lat, 21 czerwca!"
Nawet książę William wam podpadł?!
Po co się urodził w dniu lucyfera?
Sam sobie jest winien!
Wiecie co? Na ogół mam tutaj dobrą zabawę (dawno się tak nie uśmiałem), ale i tak ręce opadają jak się czyta te Wasze brednie.
Antychrześcijanin

Unknown said...

Konkretne blogi subskrybujesz Panie RA wu ;) sataoizm.blogspot.com -

Niech Bóg będzie z Tobą i duszą Twoją ra.wu

Anonymous said...

Jezu, i to ja się leczę?!