Monday, December 21, 2009

Kolejny atak na Chrześcijaństwo.

Jeszcze atrament nie wysechł po poprzednim artykule na temat ataków na Chrześcijaństwo w USA, a już Wielka Brytania przystąpiła także do podobnego ataku.

Wydano nowe prawo, nazwane Equality legislation - Prawo równości, w którym jest wszystko, oprócz równości. Prawo to zabrania dyskryminacji względem homoseksualistów czy obojnaków. W szczególności dotyczy to kościołów, w tym Kościoła Katolickiego, który nie pozwala kobietom, aby uczestniczyły w duszpasterskich posługach. Kobieta nie może być... księdzem.

Prawo niby wspaniałe, mówi o równości, ale głównym aspektem tego prawa jest większa równość jednych ponad drugimi - tylko że w inną stronę.

Praktycznie nikt nie dyskryminuje przeciwko homoseksualistom czy wszelkim innym dewiacjom. Oni robią swoje w łóżkach, a my się do tego nie wtrącamy.

To nie my organizujemy parady dla Chrześcijan żyjących według Bozych przykazań, ale oni organizują parady gejów, wciskając nam tym samym ICH zdanie, że ICH droga jest lepsza.

Nam tego nigdy nie było wolno (organizowania pochodów, że mężczyzna i kobieta = małżeństwo) a zgodnie z tą legislacją Brytyjczykom nie wolno będzie odmawiać wszelkich przywilejów kościelnych dla gejów czy innych dewiacji. Artykuł w linku - Equality legislation

Niewiele potrzeba, aby podobne prawa zostały rozprowadzone po całym świecie z Polską włącznie. Jakie jest na to lekarstwo? Moim zdaniem istnieje prosty sposób, aby nie łamać tak prawa Bożego jak i rządowego.

Wystarczy wstrzymać się od komentarzy uzasadniających homoseksualizm z biblijnego punktu widzenia. Wystarczy powiedzieć jedno zdanie - tak mówi Biblia a autorem jej jest Bóg.

I to wszystko! Żadnych dodatkowych komentarzy, Stwierdzamy prosty fakt, co na ten temat mówi Biblia, a to nie jest karane.

Chrześcijanie poza społecznościami nie będą mieli więc kłopotów ale kłopoty rozpoczną się dla tych pastorów i księży, którzy zechcą stawiać opór.

Czyżby rozpoczynał się sąd od domu Bożego!?

------------------------------------------------------------------------

Inna ważna wiadomość:

Ukazał się artykuł w brytyjskim Telegrafie - Nie będzie ucieczki przed NWO.

Po prostu założono w Genewie fundamenty pod rząd NWO, pomimo oczywistego oszustwa w sprawie globalnego ocieplenia oraz zmiany klimatu.

Fundamenty te polegają na tym, że legislacje rządów demokratycznych będą anulowane legislacjami globalnych postanowień, takich, jakie ustalono w Genewie, a ustalono nowe podatki dla całego świata, co znacznie pogłębi trwający kryzys światowy.

Co zakrawa na ironię, to fakt, że przewodzi temu największy bankrut świata - USA! Dla nas, Chrześcijan oznacza to wszystko, że Biblia jak zawsze mówiła i nadal mów nam Prawdę - zbliża się czas rządów Antychrysta pod światem zjednoczonym w New World Order.

Zbliża się więc nasze wyzwolenie!

No comments: