Tuesday, December 22, 2009

Kolejny krok w kierunku wywołania III Wojny Światowej

Szokująca informacja wprost z Izraela. Ministerstwo Zdrowia w Izraelu przyznało oficjalnie, że w latach 90-tych bezprawnie zbierano witalne organy z zamordowanych Palestyńczyków.

Źródło - Link - MSN

Jest oczywiste, że zaprzeczanie rządu Izraela, że obecnie to nie jest kontynuowane, nie ma niemal żadnego znaczenia, ponieważ w przeszłości Izrael także kategorycznie zaprzeczał wszelkimj oskarżeniom tego typu, które jednak znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Co jest interesujące - dlaczego teraz się do tego przyznano? Kto Ministerstwo Zdrowia zmusił do publicznego przyznania sie do zbrodni, które dotychczas przypisywano jedynie hitleryzmowi?

Najwyraźniej jest to dalsza część planu przygotowań Iluminatów do III Wojny Światowej, o której wiadomo z góry, że będzie to wojna religijna. Incydent z organami pomordowanych Palestyńczyków ma na celu jeszcze większe podsycenie nienawiści Palestyńczyków do Żydów.

Także w Polsce słynna kradzież napisu z Auschwitz nosi wyraźne cechy prowokacji, której celem jest wzbudzanie nienawiści polskich katolików do polskich Żydów.

do zarzutów przyznał się także piąty mężczyzna, podejrzany o podżeganie do kradzieży. Podejrzany ten - według prokuratury organizator całego przedsięwzięcia - zaczął składać "interesujące" w ocenie prokuratury wyjaśnienia, które będą weryfikowane w trakcie śledztwa.

Jak wcześniej ustaliła TVN24, mężczyźni działali prawdopodobnie na zlecenie obcokrajowca. Wersję te potwierdzili śledczy. Trop ma prowadzić do Szwecji.

Źródło - http://www.tvn24.pl

Znając plany NWO nie trudno zorientować się, do czego owe coraz częstsze prowokacje prowadzą. Więcej na temat owych prowokacji w linku - http://www.zbawienie.com/3ws.htm

No comments: