Friday, June 5, 2009

Gordon Brown na temat New World Order (NWO)

Na wypadek, gdyby ktokolwiek wątpił w istnienie konspiracji New World Order, mamy kolejne dwa filmy potwierdzające istnienie owego spisku przeciwko mieszkańcom całego świata.


http://www.youtube.com/watch?v=Uv5cqh26CC0


I druge wystąpienie religijnego fundamentalisty religii - New World Order.


http://www.youtube.com/watch?v=T-f9jcX9ao4


Oba filmy króciutkie, niestety po angielsku.

Uważam, że powinno się zmienić nazwę tego dziwa na - New World Mess!

Nowy Światowy Bałagan.


Problem w tym wszystkim polega na tym, że serwuje się nam czystą utopię, oczywiste niewiarygodne oszustwo na skalę światową (jak zwykle!) i jest prosty sposób, aby to obnażyć.

Kto chce nam ten bałagan zaprowadzić na skalę globalną?

Twórcy międzynarodowego kryzysu.

Następny punkt do rozwagii...

OK. Powiedzmy że wierzymy zawsze kłamiącym politykom. Powiedzmy, że ponownie dajemy się nabierać na ich wierutne kłamstwa i zapominamy, że polityk to zawodowy kłamca, który nie kłamie tylko wtedy, kiedy ma usta zamkniete.

Załóżmy, że nasza naiwność nie posiada żadnych granic i jeszcze raz im uwierzymy.

(Uff... wiele wysiłku trzeba aby tym facetom jeszcze raz uwierzyc!!!!)

OK... uwierzyliśmy, dobrze?

Pokażcie nam kraj, w którym osiągneliście te wszystkie 'chwalebne' cele!Jak dotychczas pokazujecie całemu światu nie tylko, że jesteście notorycznymi kłamcami, ale pokazujecie nam rezultaty waszgo spisku - makabryczną rzeczywistość. Wojny, rzezie, kryzyzy wszelkiej maści, oraz niezwykły bałagan w niemal każdym kraju.

Smutna prawda jest taka.

Nie jesteście w stanie uczynić niczego dobrego w jakimkolwiek zakątku ziemi!

Pokażcie nam najpierw co potraficie. Być może damy się namówić? Najpierw musicie nam pokazać wasze UCZCIWE intencje. Bez tego przykro nam, ale nie jesteśmy w stanie uwierzyć w cokolwiek, co nam proponujecie.

Ponieważ wielu z nas doskonale wie, dla kogo pracujecie i jakie są wasze cele. Jesteście kłamcami, manipulatorami a Słowo Boże nazywa was Bestią oraz Synagogą Szatana. Ponieważ wszelkie wasze działania charakteryzuje bestialswo. Wystarczy spojrzeć na zgliszcza 911, na waszą działalność w Palestynie, Iraku, Afganistanie oraz Afryce, którą skwapliwie zaopatrujecie w broń, aby trwała rzeź tych, którzy dają się nawasze slogany nabierać.

............................................................................................

Ostatno witryna www.zbawienie.com jest przez niektóre polskie serwery blokowana.

Po raz kolejny okazuje się, że istnieje cenzura w rzekomo wolnym kraju, który jest wolny jedynie z nazwy i komunizm ponownie ukazuje swoją ohydną głowę. Okzuje się także, że jest tam wiele prawdy! Kłamstw z reguły się nie cenzuruje!

Kłamstwa się obnaża i osmiesza!Laughing Walka zawsze toczy się przeciwko... Prawdzie!


No comments: