Monday, May 18, 2009

Drastyczna cenzura ukazała paskudne oblicze na kolejnym forum!

Kolejne forum w języku polskim okazało się forum ostro cenzurowanym przez administrację.

Forum to nosi pompatyczną nazwę - Prawda2, co jest raczej nieco nazwą... proroczą. Ponieważ na forum tym podaje się prawdę drugą czy może drugorzędną.

http://prawda2.info

Trzeba zdać sobie sprawę z tego że nie ma innej prawdy jak P r a w d a i Prawda2 nie może być jakąś prawdą konkurencyjną. Prawda jest tylko jedna.

Od pewnego czasu zauważyłem swoiste faworyzowanie przez admina forum, Bimiego jedynego jego zdaniem kierunku, w którym dyskusje powinny być prowadzone. Kierunkiem tym jest New Age - włączając w to Tsariona, Maxwella, Sitchina czy innych.

Zauważyłem także, że wszelkie materiały prowadzące do ujawnienia znanego nam kierunku ruchu NWO ku Lucyferianizmowi są na tym forum bardzo niemile widziane. Najpierw bez podania przyczyny ograniczono ilość moich postów do 4- na dobę, normalnie posiada się 18. Dzisiaj w nagrodę za temat ujawniający rzeczywiste plany zbrodniczej Elity Illuminatów bez żadnego uprzedzenia Bibmi ograniczył ilość moich postów do 1 na 24 godziny.

1 do18 - czy mozna prowadzić w ten sposób jakąkolwiek dyskusję, kiedy ma się zaledwie 1 słowo na czyjeś 18?

Oczywiście nie było i nie ma żadnych innych powodów, aby mnie ograniczyć do tego stopnia.

Jedyną przyczyną jest ohydna szatańska cenzura!

Cenzura jest mieczem kłamstwa!

Cenzura ta nie tylko mnie uderzyła ale są tam inni ludzie, którym ograniczono w ten sposób możliwość przedstawiania odmiennych punktów widzenia.

Niestety agenci 'opiekujący' się tym forem z Bimim jako człowiekiem frontowym najwyraźniej obawiają się informacji, które podane prze ze mnie mogą docierać do wielu innych.

Czyżbym pisał niebezpieczną PRAWDĘ, którą cały świat pod kontrolą lucyferiańskich Illumnatów, czyli Synagogi Szatana pragnie przed większością z nas ukryć?

Najwyraźniej tak!

Jakiż drażliwy temat spowodował taką drastyczną decyzję adminów forum Prawda2?

Chrześcijanie - Narodem Wybranym przez Boga

Pierwsze zdanie, jakie napisałem w tym temacie - "Podejrzewam, że temat będzie gorący. Very Happy"

Proroctwo? Nie sądzę. Moja wyjatkowa przenikliwość i znajomość tematów mówiła mi wyraźnie, że temat ten jest szczególnie drażliwym dla rządzącej Elity lucyferiańskich Illuminatów.

Cała moja witryna www.zbawienie.com jest niezwykle niemile widziana na niemal kazdym forum!

Czyżbym kłamał?

A może rekrutuję członków do jakieś sekty? Czyżbym ubliżał komuś? Gdzie popełniłem błąd?

Błędu nie popełniłem i w sumie jestem wdzięczny koledze Bimiemu za potwierdzenie czynem tego, że materiały, które prezentowałem były na tyle prawdziwe i dewastujące dla światowej elity nadludzi, że postanowiono mnie poważnie ocenzurować poprzez drastyczne ograniczenie ilości moich postów.

Niemniej wyrzadzono mi przysługę. Myślę, że marnowałem wiele czasu na niektóre posty i w sumie niewielu ludzi je czytało. W zasadzie jest to dla mnie strata czasu.

Przyczyna jest oczywista. Na mojej witrynie przewija się olbrzymia ilość czytelników. Ilość postów, które otrzymuję jest taka, że na większość z nich już nie odpowiadam z powodu braku czasu.

Ilość ludzi czytających moją witrynę jest chyba większa niż ilość ludzi czytających owo forum.

W związku z tym postanowiłem pozostawić forum posuwające się do tak ohydnej cenzury i skupić się raczej na dalszym publikowaniu moich wyników sledztwa, jakie prowadzę ukazując Prawdę, którą Elita pragnie za wszelką cenę przez nami ukryć.

Cenzura moich postów jest niezbitym dowodem, że piszę Prawdę oraz nadal odkrywam jej liczne elementy, które często jako pierwszy po polsku publikuję dla pomnożenia poznania polskich czytelników, którzy poważnie zastanawiają się nad sytuacją świata oraz duchowego aspektu działań na świecie. Mam na myśli tych czytelnków których dziwią pozornie nielogiczne akcje polityków, bankierów czy religiantów wszelkich maści.

Na witrynie www.zbawienie.com można znaleźć wiele odpowiedzi na pytania, które niewielu odważa się publicznie zapytać.

Odeszłem więc z kolejnego forum oraz umieściłem je na swojej liście grup ocenzurowanych.

Zapraszam do dalszego wnikliwego badania materiałów, które publikuję.

Za wszelkie nadesłane materiały serdecznie dziękuję i proszę o... więcej. Obiecuję podawanie więcej wiadomości na tym blogu a także w najbliższym czasie zreorganizuję stronę główną www.zbawienie.comw taki sposób, aby była bardziej przejrzysta i można było łatwiej znaleźć materiały, których się poszukuje.

TheWordWatcher - najczęściej cenzurowany forumowicz.

Jest to raczej komplement oraz forma uznania za moja pracę! Dziękuję Bimi za uznanie!

Otrzymałem także inny komplement w innym temacie.

Kolega Bimi tak mnie pochwalił publicznie:

orion, chyba cię jednak ktoś czyta Smile
w wiadomościach powiedzieli właśnie, że na rocznicy "upadku komunizmu" w gdańsku będzie obecne wahadło, któe udowadnia że ziemia się kręci.
może po prostu pojedź do gdańska i je obal Laughing


Po czym uniemożliwił mnie mozliwość odpowiedzi. Najwyraźniej temat Geocentryzmu, który jako pierwszy Polak omówiłem publicznie obnażając błedy Heliocentryzmu także bardzo boli kłamliwą Elitę Illuminatów.

Temat Geocentryzmu w linku -http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm.

Oto jak temat ten się rozwijał na forum Prawda2 w tym linku!

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4373&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kąśliwa uwaga admina wyjaśnia nam jego rzeczywiste kolory.

Przykro mi panie Bimi ale forum twoje już figuruje na mojej liście forum poddanych drastycznej cenzurze!

Tym, którzy szukają prawdy na przestworzach netu przestrzegam przed coraz bardziej agresywną cenzurą oraz manipulanctwem agentów lucyferiańskich.

Na temat ich wielu technik mających na celu wprowadzenie czytelników w błąd można przeczytać w tym linku - http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm

TheWorfWatcher

No comments: