Tuesday, June 9, 2009

Barbara Bush - najprawdopodobniej dzieckiem Crowley'a

Rządy państw tego świata, niemal zawsze złożone z Masonów czy adeptów innych ostro szatańskich organizacji jak Czaszki i Piszczele czy Thule Society, wprowadzają lucyferiańską doktrynę na cały świat.

Akcja jest doskonale przemyslana i jest realizowana z żelazną konsekwencją.

Oto jeden z mnóstwa dowodów.

Matka George'a Busha juniora, Barbara, (żona Busza seniora) jest (najprawdopodobniej!) nieślubnym dzieckiem Alistaire'a Crowleya! Najsłynniejszego satanisty na globie ziemskim!Jej matka, Paulice Pierce była kochanką Crowley'a znanego jako najgorszego człowieka jaki kiedykolwiek żył na ziemi.

Są dowody na to, że się spotykali właśnie w okresie, kiedy Paulina była zapłodniona. Podobieństwo Barbary, córki Crowley'a do ojca jest wręcz uderzające. Widać je wyraźnie na zdjęciu.

Więcej w tym linku - http://cannonfire.blogspot.com/2006/04/george-w-bush-barbara-bush-and.html

Teraz nieco trzeźwego spojrzenia. Crowley był satanistą, wielbił Lucyfera i został przez niego poinstruowany jak wprowadzać lucyferiańską doktrynę na świat.

Kontak z demonami uzyskał on najprawdopodobniej podczas inicjacji w piramidzie w Egipcie, gdzie ukazał mu się jeden znajbardziej mocnych demonów.

Crowley miał przyjaciółkę i kochankę, Paulinę Pierce, której w jednych z rytualnych orgii seksualnych najprawdopodobniej zrobił dziecko, Barabarę Bush. Barbara stała się żoną George'a Walkera Busha, 41 prezydenta USA!

George Walker Bush jest także członkiem Kości i Piszczeli, ostro szatańskiej organizacji!!!

Jego syn z żoną Barbarą, George Bush junior jest także członkiem tej organizacji!Czy w świetle tych poszlak teoria lucyferianizmu rozpowszechnianego przez największe mocarstwo światowe jest jedynie bujną wyobraźnią?

2 comments:

ra.wu said...

"Ostro" to Wam się mózgi zlasowały. Taak, Szatan po każdym kamieniem i w każdym kto się z Wami nie zgadza, oto wasza doktryna i metoda. Proponuję leczyć się na manię lub paranoję.
A tak serio, to jedynym lekarstwem jakie znam przeciwko chrześcijaństwu to lwy.
Jesteście największą zarazą jaka od 2 tys lat trawi ludzkość.
NiePozdrawiam.
Antychrześcijanin

ra.wu said...

A'propos Crowley'a, dla ścisłości nie był on satanistą. Nie może być satanistą ktoś kto nie wierzy ani w Boga ani w Szatana. Choć jak sądzę bliżej mogło mu być do Lucyfera niosącego światło wiedzy, niż do Boga który wciąż tą wiedzę reglamentuje i ogranicza dostęp do niej. Powiadacie że Crowley jest najgorszym, najbardziej zdeprawowanym człowiekiem jakiego nosiła ziemia? macie nie aktualne wiadomości, obecnie zastąpił go Merlin Manson.
A tak serio nawet nie wyobrażacie sobie jaki wpływ miały idee Crowleya na całą kontrkulturę XX wieku i nadal mają. No ale kontrkultura jak i kultura oficjalna jest dla Was zapewne Lucyferycznej natury więc nie ma tematu.
Rozumiem że jego idee w czasie kiedy były przedstawiane przez niego samego jak i jeszcze dziś dla wielu, są nie do przyjęcia z różnych powodów. Choćby z powodu ignorancji i niezrozumienia. Ale wrzucanie go do jednego wora z Satanistami z wyżej podanych powodów to już jest jednak przesada.
Antychrześcijanin