Friday, January 8, 2010

Nowy Rok się rozpoczął - 2010

Czy będzie lepiej? Nie sądzę. Plany Synagogi Szatana nie uwzględniają poprawy, natomiast kryzys definitywnie będzie się pogłębiał, najprawdopoodbniej do stanu wrzenia.

Izrael ostatnio zadeklarował, że nastąpi wycofanie z terenów zajętych w roku 1964.

Moim zdaniem jest to pułapka dla Arabów z Palestyńczykami włącznie, którzy pomyślą, że Izrael się boi i że oni, (Islamiści) ich siła i moc powodują takie ustępstwa. Najprawdopodobniej nastąpi eskalacja ataków na Jerozolimę, wzrośnie liczba ataków terrorystycznych, a Izrael oświadczy światu, że starał się jak najlepiej koegzystować w pokoju se światem arabskim, ale to jest najwyraźniej niemożliwe. Wtedy może nastąpić atak na kraje arabskie jako odwet za terroryzm.
W tej sytuacji świat nie będzie protestował.

Pragnę przypomnieć, że Izrael posiada najbardziej nowoczesne uzbrojenie na Bliskim Wschodzie, posiada ponad 200 głowic nuklearnych oraz posiada tzw, broń skalarną, znacznie potężniejszą niż broń nuklearna. (znający angielski mogą pogoolować na hasło - "scalar weapones".)

NWO zbliża się szybkimi krokami.

Ostatnio ukazał się artykuł w Squido, ukazujący niezwykłe realia NWO.

Tytuł artykułu - Astana, światowa stolica NWO?


W artykule autor ukazuje nam miasto w Kazachstanie - Astana, które obfituje we wszystkie tajemnicze sekrety okultystyczne, które ukazane są jak na dłoni.Symboli okultu jest więcej niż w Waszyngtonie. W Astanie jestniemal gotowy doskonały zestaw wszystkiego, co Synagoga Szatana potrzebuje do wprowadzenia NWO.

Do tej pory niewielu z nas w ogóle słyszało o takim mieście.

Otóż w tym mieście w roku 2012 ma się zebrać IV Kongres przywódców państwowych i... religinych, aby omawiać przyszłość naszej planety


Drugi film ukazujący znacznie więcej owej symboliki. Co jest ciekawe, miasto to jest praktycznie miastem nowym i nadal trwa jego budowa.


Z innych wiadomości... zaczyna się coraz bardziej agresywna cenzura Internetu. Dawid Rockefeller na jednym z zebrań z ubolewaniem stwierdził, że Internet jest największą pomyłką Elity.

Ludzie uciekają od skrzynki dla idiotów czyli TV i oglądają to, co jest dostępne na YouTube. Jak to bedzie działać w Polsce, ukazuje nam artykuł - STOP cenzurze Internetu - w Wolnych Mediach

Telewizja- masowy ogłupiacz.

Film który warto obejrzeć i warto się nieco zastanowić.
I jeszcze jeden artykuł, warty przeczytania. Nie popieram żadnej partii politycznej, ale ten artykuł Janusza Korwina-Mikke jest raczej wyjątkowy.

Zaczął się Nowy Rok

Jednen z najciekawszych fragmentów.

"Powtarzam: w całej Unii Europejskiej rządzą wariaci, oszuści, złodzieje i zwykli ponurzy idioci. Oczywiście: złodzieje i oszuści są w tym cyrku najważniejsi. Popatrzcie na zdjęcia euro-komisarzy: czy kupilibyście od któregoś używany samochód?

Jak nie dać się oszukać? Najlepiej: w telewizji oglądać wyłącznie mecze, filmy i sztuki teatralne. Żadnych "Faktów", "dzienników" i "Wiadomości" - i żadnych audycyj politycznych, bo tam ONI Was szpikują kłamstwami. Kto nie potrafi tego demaskować - a ONI są sprytni - niech po prostu nie ogląda. Prawdy jest tam tyle, co w ogłoszeniach o zaletach proszków do prania."


Źródło - http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/zaczal-sie-nowy-rok,1418822,3439

No comments: