Saturday, January 30, 2010

Niezwyke podsumowanie Islamu.

Spójrzmy na to zdjęcie.Doskonała rodzina ludzka.

Kto jest jej wrogiem? Sataniści i szatanowi podległe rządy. Jak ją zwalczają? Za pomocą medialnego prania mózgu, przekonujc naszą młodzież, że rodzina jest dzisiaj niemodna, nie praktyczna i mamy przeludnienie.

Za pomocą zboczeń, które są końcem rodzaju ludzkiego. gdyby tych dwoje było gejami, nie mieliby dzieci! Gdyby nasi rodzice byli gejami, nie byłoby nas!

Rodzinę zwalcza się także syjonistyczną lichwą, która stała się najskuteczniejszym środkiem antykoncepcyjnym.

Kto jest najbardziej zaciętym worgiem człowieka? SZATAN!

Dlatego żąda ofiar z ludzi, z dzieci, z dziewic aby nas stale niszczyć i zabijać. To nie chrześcijaństwo powodowało wojny światowe, to oddany szatanowi Watykan z syjonistycznymi pachołkami jak Stalin czy okultysta Hitler, mason Roosevelt czy mason Truman plus Churchill wymordowali miliony ludzi!

Obecnie tę samą ideologię media wtłaczają nam do gardeł używając szatańskich symboli i starożytnych guseł, używając Beyonce czy Lady Gaga jako apostołów ciemnoty i zupełnego zacofania.

Wracanie dzisiaj do starożytnych czarów to szczyt ciemnoty i zacofania. Cofanie się do kultów Baala czy bogów Olimpu (Olimpiada) to zacofanie, wsteczniactwo. Ale przede wszystkim jest to walka o jak największe wyniszczenie rodzaju ludzkiego.

Walke tę szatańskie rządy wygrywaja.

Europa straciła w ostatnich kilkudziesięciu latach ponad 60 milionów populacji. Sama Europa poniosła straty w ludziach większe niż cały świat podczas II Wojny Światowej.

Teraz przygotowuje się nastepną szatańską fazę - III Wojnę Światową a tym razem kluczową rolę odegra Islam.Niezwykle ciekawy materiał w tym linku - http://fronda.pl/news/czytaj/jean_alcader_islam_nie_jest_religia

Fragment:

Cytat:
Najważniejszą rzeczą dla muzułmanina to odmawiać shahada i przygotować się do walki, aby rozprzestrzeniać islam wszelkimi środkami. Muzułmanie masowo przybywający do Europy wiedzą, że zdobywszy skrawek ziemi, w ich myśleniu pogańskiej, zdobywają tą ziemię dla islamu. Oczywiście, muzułmanin przybywa często na Stary Kontynent w związku z lepszą sytuacją ekonomiczną czy socjalną, ale również z przekonaniem wypełniania duchowej misji. Rozpowszechniając islam w Europie pracują dla Allaha i wiedzą, że Allah ich wynagrodzi, nawet jeśli trzeba będzie zabijać ludzi czy walczyć z nimi. Przekonani są, że Allah będzie szczęśliwy.

Np. jednym z celów tego, co się obecnie dzieje w Libanie jest pozbycie się chrześcijan. Na początku wojny z 1975 roku, która trwała 17 lat Liban zamieszkiwało 75 proc. chrześcijan. Obecnie jest ich tylko 20 proc. a po ostatnich wydarzeniach [wojna Izrael-Hezbollah jesień 2006 przyp red.] jeszcze mniej! Hezbollah, finansowany przez Iran, za którym stoją światowe i finansowe potęgi, niszcząc południowy Liban pozbywa się chrześcijan. Chrześcijanie nie mają za co wrócić, nie mają za co odbudować swoich zniszczonych domów, nie mają zapewnionych na to żadnych środków. Natomiast powracający muzułmanie mają prawo do 20 tysięcy euro na odbudowę domu. Te informacje można wyczytać na stronach internetowych. Muzułmańskie kobiety za noszenie chusty otrzymują miesięcznie 200 euro a muzułmanie za noszenie brody 400 euro miesięcznie. Za tym wszystkim stoi siła Hezbollahu pochodząca z Iranu.

W podobny sposób Islam wkracza do Europy.

Dlaczego nadal wykonywane są wyroki śmierci na muzułmanach nawróconych na chrześcijaństwo?

Dlatego, że w islamie zabija się w obronie Allaha, a nie mówi się, że zabójstwo niewinnych osób to zbrodnia. Jakie to nielogiczne. W islamie związek wiary i rozumu nie istnieje. Rozum jest usunięty z wiary. W islamie nade wszystko nie wolno zastanawiać się nad swoją wiarą. Dlatego uważam,że słowa papieża Benedykta XVI wypowiedziane we wrześniu 2005 roku w Ratyzbonie staną się przyczyną wielu nawróceń, gdyż muzułmanie, którzy zaczną zastanawiać się nad swoją religią, odkryją, że to nie jest prawda. Islam utrzymuje się poprzez tyle wieków poprzez ignorancję. Islam aby przetrwać odrzuca rozum. Jeśli islam umieściłby rozum w refleksji nad swoją wiarą upadłby sam, gdyż jest zupełnie nielogiczny.


Pro szatańskie władze doskonale to wiedzą i wpuściły do wielu krajów świata V kolumnę, która pewnego dnia ogłosi przeciwko nam... dżihad.

Cytat:
Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim, którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga Trójjedynego!

Muzułmanie podczas swych modłów wewnętrznie przygotowują się do walki. Są w stanie ekscytacji wewnętrznej i to od najmłodszych lat.

Rozumiemy teraz, że muzułmanie skłaniając się w swoich codziennych modłach akceptują walkę, świętą wojnę i gotowi są poświęcić życie dla walki z chrześcijaństwem. Trzeba to zrozumieć aby pojąć sedno islamu. Dziś, jak oglądamy na stronach internetowych obrazy ataków na chrześcijan to słyszymy komentarze, że dokonała tego grupa jakiś ekstremistów, fundamentalistów, islamistów. Mówi się wtedy nie o islamie ale o islamizmie. Ale islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle - Koranie.

Dlaczego więc nie zabijają nas już teraz?

Oczywiście oni rozumieją iż w Europie jest prawo, które ich nie chroni i jeśli zabiliby kogoś to natychmiast wpadliby w ręce policji. Wiadomo, że gdyby nowo przybywający muzułmanie zaczęli zabijać innych, to byłby ich koniec. Jednak w Europie islam jest dobrze zorganizowany. Sednem jest to, że wiadomo iż trzeba zwalczyć chrześcijan (generalnie mieszkańców Europy, gdyż nawet ateiści uważani są za przesiąkniętych kulturą chrześcijańską). Trzeba ich wyniszczyć i aby to było skuteczne, należy wprowadzić do Europy jak najwięcej muzułmanów i pewnego dnia jak słowo dżihad zostanie wypowiedziane, a myślę że nastąpi to wkrótce, w takiej sytuacji rozpocznie się rzeź, jak to się stało w krajach arabskich u samego początku islamu.


Pro szatańskie rządy wspierają nie tylko przyszłą rzeź, ale za pomocą mediów rządy te rekrutują członków do satanizmu, aby stworzyć największy konflikt światowy, jaki kiedykolwiek wywołano.

Ludzi, którzy to wspierają oczywiście nienawidzi tak Bóg z wiadomych przyczyn, jak i Szatan, który zawsze pogardzał rodzajem ludzkim i nigdy nie dotrzymywał nikomu żadnych obietnic.

Dlatego potrzebni są ludzie którzy informują masy ludzkie o straszliwym niebezpieczeństwie ulegania zbodniarzom satanizmu - ultymatywnego wroga rodzaju ludzkiego.

Dlatego ukazujemy tę ohydną ideologię, ideologię kłamliwą, podstępną, krwiożerczą, której jedynym celem jest wymordowanie jak największej ilości istnień ludzkich.

Idea ta to NWO - Lucyferiański plan najwiekszej zbrodni w dziejach świata.

2 comments:

Unknown said...

znowu bzdura. piszesz, że ludność europy straciła 60 milionów mieszkańców, podczas gdy od lat 50tych XXwieku do dzisiaj przybyło ponad 250 mln ludności. sprawdzaj informacje, bo w swojej zapalczywości stajesz się niewiarygodny a tym samym utrudniasz walkę o prawdę tym, którzy napradę znają się na rzeczy.

krzysztof pomazańcowy said...

Na szczęście w Polsce socjal jest za mały by ściągać muzułmańskich emigrantów. Zaczniemy więc mieć z tym problem znacznie później niż tak zwane kraje rozwinięte.