Thursday, October 29, 2009

"Prawo Nienawiści" zostało w USA podpisane.

29 Października 2009 roku zostały przez prezydenta Obamę podpisane tzw. Prawa Nienawiści. (Hate Bill HR 254) Przez ostatnie 10 lat trwała zacieta walka przeciwko tak radykalnym i z gruntu niepotrzebnym aktom prawnym.

The Washington Post
- artykuł przetłumaczony na polski.

Dopiero wczoraj, podstępem Obama podpisał drakońskie prawa, które nie miały szansy na wygranie głosowania Kongresu przez ostatnie 10 lat. Z powodu znikomej szansy na przeforsowanie tego nieludzkiego aktu użyto podstępu i podkładając program prawa pod jeden z militarnych projektów, który został przez Kongress zaaprobowany, Prawo Nienawiści zostało podpisane przez Obamę odbierając całkowicie wolność słowa każdemu Amerykaninowi stawiając tym samym USA na identycznym poziomie wolności jaką posiadała sowiecka Rosja, czy nadal posiadają Chiny czy Korea Pólnocna.

Oficjalne pro syjonistyczne media nie podają oczywiście RZECZYWISTYCH implikacji oraz RZECZYWISTYCH celów wprowadzenia takich drakońskich praw oraz przyczyn, dlaczego prawa takie zostały w końcu podpisane oraz dlaczego przez 10 lat Kongres USA nie był w stanie ich przegłosować, pomimo wielkiego nacisku ze strony najpotężniejszej żydowskiej organizacji ADL.

ADL

ADL jest organizacją, która walczy z antysemityzmem. Czyli cokolwiek jest powiedziane przeciwko Żydom (nieistotne, czy słusznie czy też nie) otrzymuje to natychmiast naklejkę antysemityzmu.

Krytyka zbrodni Izraela, krytyka fanatyzmu religijnego czy kwestionowanie prawa Izraela do Palestyny, wszystkie te tematy stały się teraz według Prawa Nienawiści przestępstwem!

Ale to nie wszystko. Zacytowanie z Biblii cytatu mówiącego, że Żydzi zabili Chrystusa jest obecnie także przestepstwem w USA.

Stwierdzenie publiczne, że homoseksualizm czy cudzołóstwo są grzechem: jest także przestępstwem.

Próba ochrony własnego dziecka przed atakiem pedifila który może być homoseksualistą jest także w myśl tego prawa także przestępstwem.

(Temat ten poruszyłem niedawno na blogu - Hate Bill)

W ten prosty sposób USA stały się reżimem syjonistycznym oraz armie Lucyfera przygotowują frontalny atak na Chrześcijaństwo.

Zgodnie z wieloma proroctwami nastąpi Wielki Ucisk dla Chrześcijan na całym świecie i w USA jest już prawo umożliwiające ów atak w pełnym majestacie prawa.

Mając na uwadze plany Synagogi Szatana odbudowania Świątyni Salomona, wszelka krytyka Izraela czy nawet krytyka owych planów będzie mogła być karana.

Wszystkie religie poza Chrześcijaństwem nadal posiadają wszelkie prawa oraz są one obecnie szczególnie chronione przez nowe Prawo Nienawiści. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że satanizm i czary to także religie szczególnie chronione przez rządy!

W świetle Prawa Nienawiści najdziksze orgie szatańskie połączone ze składaniem ofiar z ludzi będą miały nikłe szanse na postawienie zbrodniarzy w stan oskarżenia, a oskarżyciele będą mieli wysokie szanse na znalezienie się za kratkami za przestępstwa nienawiści przeciwko innym grupom religijnym obrażając ich uczucia.

Noszenie krzyża jest już przestępstwem religijnym w USA i w jakiś dziwny sposób żadna religijna organizacja nie protestuje!

Czyżby niemal wszystkie religie były rzeczywiście kontrolowane przez szatański system rządów światowych?

Chorobliwa nienawiść świata Lucyfera do Chrześcijaństwa zaczyna nabierać coraz bardziej wyraźnych rumieńców i scenariusz ścinania głów Chrześcijanom za odmowę hołdu Lucyferowi wydaje się być coraz bardziej realny.

(Nienawiść do Chrześcijaństwa jest w detalach opisana w tym artykule - Największa tajemnica)

Gdyby Yahshuah (Jezus) żył w dzisiejszych czasach, z pewnością byłby dzisiaj w więzieniu.

Interesujący artykuł w linku -

JESUS CHRIST" "HATE CRIMINAL?"

Zbliżamy się więc stale i pewnie ku finałowemu konfliktowi światowemu pomiedzy Bogiem a Lucyferem zwanym w Apokalipsie Armagedonem.

Świat powoli zmierza ku konfrontacji z samym Bogiem.

1 comment:

WinryElrick said...

O tym prawie nawet u nas było głośno (a niby aby mała kancelaria notarialna Lublin jednak interesuje sie również i takimi sprawami ;) )