Monday, October 26, 2009

Plany odbudowy Świątyni Salomona

Odbudowa Światyni Salomona wydaje sie być jednym z kluczowych wydarzeń manipulatorów NWO.

To właśnie w świątyni Boga ma zasiąść ostatni król, działajacy z wielką mocą, który będzie sie podawał za boga.

Oczywiście plany takie istnieją i są niezwykle zaawansowane w realizacji.

http://www.templeinstitute.org/

26 Października 2009 ukazał się artykuł w PressTV pod tytułem:\

Meshaal: Israel plans to destroy Al-Aqsa Mosque (Izrael planuje zniszczenie Meczetu Na Skale)

Al-Aqsa Mosque - Meczet Na Skale jest meczetem umiejscowionym dokładnie w tym miejscu, w którym istniała kiedyś wspaniała Świątynia Salomona, zbudowana oryginalnie przez króla Salomona.

Artykuł przetłumaczony przez google na polski w linku - Al Aqsa Mosque

Kryzys w USA


Prezydent Obama ogłosił w sobotę narodowy kryzys szczepionkowy, twierdząc, że lekarze nie nadążają za wymaganiami oraz potrzebami szczepienia i należy im w ten sposób drogę siania pomocy w kryzysie świńskiej grypy. Świńska Grypa

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że ogłoszenie narodowego kryzysu - stanu wyjatkowego oznacza znaczne zwiększenie autorytetu władz i anulowanie podstawowych praw obywatelskich.

Policja będzie mogła aresztować każdego, kto stawia opór, zmuszać siłą do zaszczepienia,
osadzenia w izolacji, a nawet izolowanie całych miast od reszty świata poprzez wstrzymanie jakiegokolwiek trasportu do miasta czy z miasta.

Policja także będzie miała prawo wejścia do kazdego domu bez nakazu aresztowania, zniszczenia czegokolwiek co według policji przedstawia zagrożenie dla publicznego zdrowia.

Publicznie tłumaczy się, że tak się tego nie będzie stosować, ale że istnieje taka możliwość.

Nie słychać nigdzie aby w USA panowała epidemnia, ale wyglada to wszystko na maskowanie przez rząd Obamy rzeczywistego problemu, jakim jest gwałtowny spadek wartości dolara USA.

Rosja, Chiny, Japonia oraz Indie podpisały potajemnie dokument, w którym państwa te nie zgadzają się na używanie amerykańskiego dolara, jako środka płatniczego we wszelkich handlowych transakcjach tych państw. Iran ogłosił te wiadomość dwa tygodnie wcześniej. Wrózy to dalszy, jeszcze szybszy spadek wartości dolara oraz znaczne pogłębiebie się kryzysu ekonomicznego w USA, który według ekspertów ekonimicznych rządu USA właśnie się skończył oraz nastapiła powolna droga ku odnowie ekonimicznej.

My Polacy znamy ten termin - odnowa - od nowa!

Trzeba zaznaczyć, że zapowiedzi ekonomistów USA sa tak wiarygodne, jak ich dotychczasowy program ekonomiczny dla całych Stanów Zjednoczonych.

Wyglada na to, że rzekoma epidemia grypy ma być instrumentem opresji wobec pogłębiającego się kryzysu ekonomicznego USA, który został stworzony przez Bank Federalny, będący w prywatnych rękach.

Moim skromny zdaniem bank ten po prostu wstrzymał swoje pieniądze od wejścia na rynke powdują ten straszliwy kryzys. Pieniędze Banku Federalnego nie zginęły ale zostały wycofane z rynku.

Planowane ujawnienie dokumentów na temat UFO

Według tego źródła - http://www.examiner.com/x-2383-Honolulu-Exopolitics-Examiner~y2009m10d21-Official-disclosure-of-extraterrestrial-life-is-imminent# prezydent Obama przygotowuje się do obwieszczenia informacji o istnieniu Aliens (Obcych).

Artykuł ten (nie udaje sie go przetłumaczyć na Google Translator) twierdzi, że w lutym ubiegłego roku w dniach 12-14 lutego 2008 odbyła się w ONZ tajna konferencja, na której zadecydowano, że ujawni się wiele dokumentów na temat UFO, które dotychczas były sklasyfikowane jako dokumenty ścisle tajne.

Łącząc te wszystkie detale nietrudno zauważyć, że scenariusz w kierunku NWO jest realizowany z żelazną konsekwencją.

No comments: