Sunday, September 27, 2009

Faszyzm? Nie - to USA!

Obejrzałem dzisiaj trzy krótkie filmy z USA z Pittsburgh, gdzie właśnie obraduje G 20. Grupa polityków chce za wszelką cenę rozwiązać kryzys finansowy USA, znaleźć winnych i ich ukarać oraz nie szczędzi wysiłków ani pieniędzy, aby Amerykanie oraz cały świat mogli żyć w pokoju oraz dobrobycie.

A ci niewdzięczni ludzie zamiast pracować i wspierać zawsze prawdomównych polityków, których najszczerszymi intencjami jest prawo, sprawiedliwość, prawdomówność, opieka lekarska dla mas, procesy demokratyczne tak w karu jak i poza granicami. Aż się nie chce wierzyć, jaki sukces osiągnięto przy wprowadzaniu demokrcaji w wielu państwach a zwłaszcza dwa ostatnie zarzewia totalitaryzmu, czyli Afganistan i Irak wreszcie dały sie przekonać i demokracja tryumfuje.

A niewdzięczni Amerykanie zamiast wesprzeć dzielnych polityków z G 20, zaczynają posycani przez jakieś elemny wywrotowe protestować przeciwko takim wspaniałaym planom, jakie politycy zaplanowali dla USA oraz całego świata.

A moze scenario jest zupełnie inne.

Amerykanie pozbawieni jakichkolwiek złudzeń nieustannych kłamstw i oszustw polityków pracujacych dla lichwiarskich banków protestują przeciwko kolejnemu zjazdowi kłamliwych rycerzy NWO, którzy planują dla nich i dla nas wszystkich trzecią wojnę światową oraz jeszcze większy kryzys?Prosze obejrzeć te krótke filmy, aby wyrobić sobie właściwą opinię na temat 'demokracji' w USA wraz z poszanowaniem prawa do protestu.Poniżej Polska Kronika Filmowa z roku 1953. Czy nas tak bardzo okłamywano!?

Porównajmy z dzisiejszą rzeczywistością.
Z innych wiadomości, 15 Października 2009 jest to ostatni termin na zapłacenie podatków w USA, co najprawdopodobniej spowoduje wzmożoną liczbę bankructw i w związku z tym dalsze zwiększenie bezrobocia, które i tak juz jest niezwykle wysokie.

Nadal nasila się konflikt pomiedzy Izraelem a USA.

Inny ważny punkt: nasila się napiecie pomiędzy USA oraz Iranem. Przyczyną jest porzucenie US dolara i handel oparty na Euro. Grzech, który zabił Saddama Husseina i spowodował dwukrotny najazd na Irak.

Iran robi dokładnie to samo porzucając dolara USA. Możemy sie spodziewać typowej nagonki na Iran produkujący coraz szybciej broń nuklearną, a o dolarze najprawdopodobniej w mediach się raczej nie usłyszy. Jak było w przypadku Iraku.

No comments: