Thursday, September 3, 2009

Rzekoma pandemia grypy.

Informacja o zmianie waluty w USA się nie potwierdziła. Nie oznacza to, ze taka mozliwość nie istnieje lub się nigdy nie wydarzy. Data okazała się mylną - po prostu dezinformacja.

Niemniej są dalsze dowody i potężnych krachu finansowym w Październiku w dniach 12-15. Tak naprawdę nikt dokładnie nie co w rzeczywistości się wydarzy w tych dnia, niemnie data ta pojawia się masowo w najrozmaitszych wywiadach czy artykułach. Czy wtedy nastapi zmiana waluty - czas pokaże.

Co jest ostatnio na światowej wokandzie - przymusowe szczepienia przeciwko rzekomej epidemii świńskiej grypy.

Bardzo pomocnym żródłem informacji na ten temat jest witryna założona przez Dr. Piotra Beina.

Adres - http://grypa666.wordpress.com/

Co jest niezwykle interesujące, kilka miesięcy temu, kiedy w Meksyku zachorowało kilkuset Meksykanów na świńką grypę i kilku z nich zmarło. Natychmiast pojawiły sie artykuły w jak zwykle kłamliwych pro globalistycznych mediach o... światowej pandemii.

Albo dziennikarze na całym świecie mają jakieś dary prorockie, albo... zostali poinstruowani co i jak należy pisać.

Osobiście skłaniam się ku drugiej mozliwości! :-)

Sprawa nie schodziła z wokand medialnych, oraz następowały nowe zachorowania. Co było i jest znamienne - nikt nie zmarł w wyniku oweg grypy. Wypadki smiertlene były zanotowane pośród osób niezwykle słabych, które posiadając wiele problemów zdrowotnych oraz podeszły wiek, w wyniku zakażenia tą grypą ciała ich nie posiadały już więcej sił na walkę o życie. Dodatkowa choroba, czyli grypa dopełniała miary i człowiek zakażony nie wytrzymywał dodatkowego ociążenia i organizm poddawał się powodując śmierć.

Całkowicie naturalny proces, identyczny jak do wielu schorzeń dodane zwykłe przeziębienie. Osoba w wieku ponad 70 lat, posiadająca wiele innych schorzeń, jak nadciśnienie, cukrzyca, reumatyzm czy wiele innych, dostając zwykłego przeziębienia może go nie przeżyć.

Takie przypadki kłamliwe media nagłaśniają z wielką mocą każdy taki przypadek jako rezultat grypy i biją w bębny wojenne że zagraża nam straszliwa epidemia. Epidemia zagraża nam, ponieważ planuje się nam na siłę wszczepiać szczepionki zawierające nie tylko tę grypę, wychodowaną sztucznie przez WHO (Światową Organizację Zdrowia)

Znacznie więcej w tych trzech filmach po polsku.

Część pierwszaCzęść druga.Część trzecia.W filmach tych są podane konkretne informacje wsparte solidnymi dowodami. Najciekawsze jest to, ze znana dziennikarka austriacka, Jane Burgermeister wniosła pozew do sadu przeciwko WHO oraz firemom farmaceutycznym o celowe wyprodukowanie wirusa, grypy oraz rozprowadzanie go pośród ludzi w celach wymordowania milionów ludzi.

Czyli jest to oskarżenie o planowanie ludobójstwa.


W tej części jest wywiad ze znanym politykiem USA, Ronem Paulem, który jest także lekarzem na temat tej grypy.Wszystko wskazuje na to, że Globaliści rozpoczęli kampanie redukcji populacji i sztucznie wyprodukowana świńska grypa oraz szczepionki zawierjące związki rtęci oraz bliżej nam nie znane wirusy czy trucizny są pierwszą falą ataku na światową populację. Celem jest wymordowanie 95% procent populacji świata po to, aby można resztę znacznie łatwiej kontrolować.

Dlaczego to się dzieje?

Szczegóły światowek konspiracji.

http://www.zbawienie.com/wielka_wojna_duchowa.htm


Jak toczy się walka

http://www.zbawienie.com/ateizm.htm


Kiedyś napisałem krótki artykuł w którym podałem to, o czym mówi Dr Bein.

http://www.zbawienie.com/przymierze.htm

Oczywiście wyśmiano, ale podczasz szczepień nikomu nie będzie śmieszno.

Jesteśmy zatruwani flurem w wodzie, w pascie do zębów, aspartamem czyli sacharyną w CocaColi, róznymi świństwami w zywności oraz rozpyla sie trucizny z samolotów. To wszystko powoduje, że dzisiaj co trzeci człowieka zachoruje wsześniej czy później na raka.

Znacznie więcej w linku - http://www.zbawienie.com/

Z uwagi na coraz agresywniejszą cenzurę tej witryny, jezeli się nie otworzy, skorzystaj z tego linku - http://rxproxy.com/.

Po otworzeniu wpisz w zielone okno adres i naciśnij guzik Go.
2 comments:

Anonymous said...

Cześć. Małe sprostowanie: strona grypa666.wordpress.com nie została założona przez dr Piotra Bein a Pan Piotr ją jedynie mocno wspiera i aktywnie współpracuje z jej założycielami. PS. Twój blog jest b. fajny! Pozdrawiam :)

CUDD144 said...

może Pan coś skrobnie na temat obowiązkowych szczepień małych dzieci - pierwsza fala ataku to nasze dzieci w tym moje - niech ktos odwiedzi neurologa to sie przekona ile jest dzieci chorych po obowiązkowych szczepionkach wierzcie mi że wiele jest chorych na autyzm i neurolodzy oficjalnie mówią ze to "powikłanie poszczepienne"!! (moje dziecko "tylko" ma problemy z mową) :(

pewnie Pan słyszał do Prof. Majewskiej: http://www.usopal.com/index.php/z-kraju/48-miertelne-szczepionki

PS. tak trzymaj, na prawdę odwalasz kupę dobrej roboty! a Ci co nas krytykują to tez przejrzą na oczy... oby nie bylo za późno :( cieszy mnie ze coraz wiecej ludzi jest świadomych!

Pozdrawiam serdecznie!