Sunday, September 20, 2009

Wiadomość z ostatniej chwili, uaktualniona 30 Września 2009

Iran zmienił walutę z US dolara na Euro, zgodnie z tym źródłem.

Iran replaces Dollar with Euro in FX

Sun, 20 Sep 2009 09:58:03 GMT

http://presstv.com/detail.aspx?id=106669&sectionid=351020102

Za coś takiego USA uderzyły na Irak. Można spodziewać się drastycznego spadku dolara i... Bóg tylko wie, czego jeszcze...

O ile informacja ta jest zgodna z prawdą. To posunięcie Iranu moze oznaczać potężny krok do całkowitego krachu, paniki i być może III Wojny Światowej.

Dzięki umprzejmości moich czytelników otrzymałem linka do innego, znacznie wiekszego źródła owej wiadomości.

http://in.reuters.com/article/oilRpt/idINKAL13810020090921

Czyli zmiana waluty wymiennej przy transakcjach Iranu z dolara na euro jest faktem, co nie wróży niczego dobrego dla całego świata.

Oczywiście Mahmoud Ahmadinejad doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego kroku. Nie trzeba się temu dziwić, ponieważ Mahmoud Ahmadinejad jest także we wszystko wtajemniczony i sam wielokrotnie nawoływał i nadal nawołuje do NWO!

Realizuje on po prostu jeden z etapów, które mają nas doprowadzić do Globalizacji czyli NWO.

Wszystko działa tak, jak widać to na rysunku poniżej:

2 comments:

Anonymous said...

Nie tylko to źródło. Podobną informację prezentuje też Reuters: Iran shifts to euro from dollar in calculating fund value W świetle, nie tak dawnej i nie oficjalnej wizyty premiera Izraela - Benjamina Netanjahu w Rosji - sytuacja ta nie wygląda zbyt różowo. Czyżby na naszych oczach przehandlowano niepodległość Iranu? PS. Czujna jesteś ;) Pozdrawiam :)

FreedomOutBreak said...

I właśnie Obam grozi im wojną (niby z powodu tego że, tak jak ogłosili, mają jakieś drugie miejsce gdzie wzbogacają uran czy coś takiego, chociaż to pewnie też jest przyczyna)