Wednesday, August 26, 2009

Czyżby się jednak zaczynało!?

Na to wygląda... Artykuł w Yahoo, automatycznie prztłumaczony na polski.

Rhode Island – najmniejszy ze stanów USA położony w północno-wschodniej części USA, na wybrzeżu wschodnim. Na północy i wschodzie graniczy ze stanem Massachusetts, a na zachodzie z Connecticut. Oficjalna nazwa tego stanu brzmi: State of Rhode Island and Providence Plantations.

Stan ten zostanie zamkniety na 12 dni z powodu braku pieniędzu, podobnie jak stało się to z Detroit na jeden dzień. Po prostu rząd nie ma pieniędzy na pensje i zamykając na kilka dni większość swoich departamentów jest w stanie zaoszczędzić ładnych parę milionów dolarów.

Pracownicy oczywiście muszą żyć z oszczędności czy też raczej muszą pożyczać z kart kredytowych, aby jakoś przeżyć.

Sytuacja w USA, na przekór kłamliwej propagandzie mediów jest już niemal tragiczna. Wielu ekonomistów przewiduje zupełne załamanie się ekonomii USA oraz bankructwo w dniu 12 września.

Co więcej, pojawiają się coraz głosniejsze głosy o planowanej zmanie waluty USA już w ten weekend!

Pozostaje nam czekać i obserwować. Niemniej wydaje się, że nastepuje ostateczna faza zniewolenia USA, wprowadzenia stanu wojennego, odebrania broni całemu narodowi i dopiero wtedy można będzie organizować NWO.

Krążą także plotki o planowanym zabójstwie Obamy oraz o planowanym jakimś wydarzeniu w stylu 911 w najbliższych tygodniach.

Są to plotki i spekulacje, często na wysokim szczeblu, być może jest to jednak dezinformacja.

Ważne jest, że zaczyna się olbrzymi upadek USA, który jest poważnym etapem w kierunku NWO.

4 comments:

perdurabo said...

nie wiem dlaczego masz tak mało komentarzy, ale rzeczy które piszesz są bardzo ciekawe - do tej pory czytałem m.in. bloga grypa666, ale Twoje podejście, chrześcijańskie i tym samym bardziej "całościowe" jest mi bliższe, gdyż jestem dzieckiem bożym :) Niech Ci Bóg błogosławi i niech prowadzi Ciebie i Twoje myśli w PRAWDZIE, abyś nigdy nie przesadzał, ani też niczego nie przeoczał :) amen! Dodaję do ulubionych

Zbigniew Piątek said...

Podpisuję się pod kolegą. Pisz dalej !

ra.wu said...
This comment has been removed by the author.
ra.wu said...

Słuchaj panie Perdurabo, a wiesz Ty kto w pewnym okresie życia przybrał takie właśnie "imię"?!
Otóż wkrótce po tym jak w 1898 związał się z Hermetycznym Zakonem Złotego Brzasku, Aleister Crowley przybrał imię "Frater Perdurabo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley
Dobre! Gratuluję wyczucia w doborze imienia z niezłym bagażem. Następnym razem radzę większej przezorności.
Obawiam się że w odróżnieniu ode mnie nie darzy pan A.C. estymą.
Chyba że się mylę i jest pan czymś w rodzaju piątej kolumny okultyzmu w szeregach chrześcijaństwa. W takim wypadku życzę owocnej kreciej roboty oraz... wytrwania do końca :P
Antychrześcijanin