Wednesday, March 3, 2010

Odbudowa świątyni Samolona ciąg dalszy!

Chciałbym na wstępie sprostować jedną niezwykle ważną rzecz. Nie stawiam proroctw i data 16 Marca nie jest MOJĄ datą prorocką, ale datą ustaloną przez rabinów żydowskich. Owa data to rabinistyczne proroctwo - nie moje.

Ja podałem jedynie wiadomość o tym proroctwie i czas pokaże czy się ono wypełni.

Niemniej wiadomość o owych planach nie daje mi spać i często o tym rozmyślam i ciekawe spekulacje przychodzą mi do głowy.

Jerozolima była odwiecznym marzeniem Watykanu, aby tam właśnie posiadać swoją stolicę. Bóg jednak im nigdy na to nie pozwolił i do dzisiaj Jerozolima jest wolnym miastem a Izrael nie ma tam nawet swojej stolicy. Stolicą jest nadal Tel Aviv.

Dotychczasowe próby przeniesienia stolicy z do Jerusalemu spełzły na niczym.

Co jest ciekawe, premier Israela odwiedza niezykle regularnie Watykan, podobnie jak polscy pachołkowie jeździli regularnie do Moskwy na czerwony dywanik.

Obecnie rząd zamienił stolicę z Moskwy na Waszyngton. Jakoś własna ich nie bardzo interesuje. A do Tel Avivu mają bliżej!

Jak kiedyś Moskwa, dzisiejszy Waszyngton jest praktycznie bankrutem. Tak się składa, że nasze władze, zawsze są zaprzedane ideii jednostronnej przyjaźni, tzn oni biorą a my dajemy w obfitości, nadal chołubią tej niechlubnej 'cnocie' i sprzedają naród za wieczne obietnice dobrobytu, który od setek lat nie może się jakoś ziścić i potykamy się od jednego kryzysu w drugi i ciagle znajdujemy się na krawędzi przepaści.

Wracając do Świątyni. :-)

Istnieje znana teoria spiskowa, zwana Blue Beam Project.

Zacytujmy fragment, który mnie bardzo zainteresował:

Istnieje teoria konspiracyjna Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i według tych planów władcy świata 'odkryją' jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda. Być może zostanie 'odkryta' Arka Przymierza i to, co zostanie 'znalezione' w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował.


Tyle owa teoria spiskowa.

Pozwolę sobie teraz na pewne spekulacje, które mają spore szanse na urzeczywistnienie się.

Znane są prace przygotowawcze w celu odbudowy Świątyni, znane są takż podkopy pod meczet Al Aksa. Znane sa także teorie Wyata, które twierdzą, że Arka Przymierza znajduje się pod tym właśnie meczetem, w głębokich podziemiach byłej Światyni.

Świat arabski zaciekle protestował niedawno z powodu prac wykopaliskowych bojąc się... runiecia meczetu!

Wyobraźmy sobie, że rzeczywiście plany Blue Beam są realne. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że własnie trwają prace przygotowawcze do... sztucznego trzęsienia ziemi!

Być może planuje się sztuczne trzęsienie ziemi, podczas którego runą oba meczety, Al Aksa oraz Meczet na Skale, oraz ziemia odkryję Arkę Przymierza, oczywiście fałszywą.

W Arce 'znajdzie' się dokumenty 'udowadniające' że wszystkie religie się mylą.

Wyobraźmy sobie rekacje świata pro globalistycznych szatańskich mediów.

Nagłówki typu:

"Akt Boga spowodował oczywisty cud, zniszczenie meczetów oraz odkrycie Arki."

"Kraje islamskie nie mogą mieć pretensji do Boga!"

Gdyby Izrael po prostu zatakował za pomoca armii Jerozolimę usuwając Arabów z tego terenu, na świecie byłby wielki krzyk protestu.

Ale w sytuacji 'Aktu Bożego' sytuacja byłaby zupełnie inna i jak zwykle więszość ludzi kupiłaby z radością nowe mega oszustwo Iluminatów.

Czyżby rzeczywiście trwały przygotowania do sztucznego trzęsienia ziemi?

Ostatnio widac sporo trzęsień (Haiti czy inne) i wyglada to na nagły wzrost aktywności Ziemi. Z drugiej strony może to być akcja przygotowania gruntu pod owo najważniejsze trzęsienie ziemi, które zburzy oba meczety oraz odkryje Arkę. Media potem będą nas przekonywać, że przecież ostatnimi czasy znacznie wzrosła ilość trzęsień ziemi i nic dziwnego, że w Jerozolimie także zatrzęsło!

Kilka wersetów na temat trzęsień.

Objawienie 16:(18) I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie. (19) I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego.
Ap 11:19 "A potem otwarła się w niebie Świątynia Boga i Arka Jego Przymierza ukazała się w Jego Świątyni. Nastąpiły też błyskawice, szum, grzmoty trzęsienie ziemi i wielki grad."

Ap 6:12 BT "I ujrzałem: gdy otworzył pieczęć szóstą, stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosienny wór, a cały księżyc stał się jak krew."

Ap 8:5 Bw "A anioł wziął kadzielnicę i napełnił ją ogniem z ołtarza, i rzucił ją na ziemię. I nastąpiły grzmoty donośne i błyskawice, i trzęsienie ziemi."
Jak widać z tych wersetów, powyższy scenariusz Blue Beam Project jest niezwykle realny.

Być może propaganda szatańska zacznie także cytować owe wersety wskazując na to, że owo trzęsienie ziemi to wyrok Boga na Islamie.

Przypominam, że to moje spekulacje, które nie dają mi ostatnio spać. Czy one są rzeczywiście realne, oceń sam.

Z weselszej nuty, sprawdź wiarygodność mediów według tego filmu. Polskie napisy.Widać typową miedialną szczekaczkę, która działa identycznie, jak w niemal każdym państwie. ponieważ mediami światowymi zarządza dokładnie 6 osób a w niedługim czasie zostanie to zredukowane do 3 osób.

Inaczej mówiąc, wszystko co wiesz, to wiesz albo z radia (kłamstwo) albo z TV (kłamstwo) albo przeczytałeś w gazecie (kłamstwo) albo zadzwonił do ciebie kolega z wiadomością (kłamstwo) którą on przeczytał lub usłyszał w radiu, TV lub gazecie.

Ciągle to samo źródło!

Czyli prawie wszystko co wiesz, czerpiesz z tego samego źródła, które jest kontrolowane przez zaledwie 6 osób.

Przestań im wierzyć i zacznij bardziej intensywnie sprawdzać wiadomości na Internecie.

Też jest wiele warstw kłamstw, ale... masz wybór.

Oglądając tylko skrzynkę dla idiotów, czyli TV grozi ci że zostaniesz jej tworem!

4 comments:

perdurabo said...

dzięki za ten post! :) bardzo cenny - mam tylko jedno zastrzeżenie, apropos fragmentu: Ap 11:19. Tam jest napisane "arka JEGO przymierza" czyli raczej nie arka wymyślona przez masonów, czy kogokolwiek...

ale nie jestem biblistą! :)

Anonymous said...

ja sam ostatnio myślałem o tym czy aby te ostanie trzęsienia ziemi to nie przygotowania do zburzenia kopuły na skale,oczywiście pod w pływem tych wpisów o III świątyni.
Od bardzo dawna czytam Pana stronę i ten blog, chciałbym bardzo podziękować za nie, zrozumiałem dzięki niej wiele rzeczy, może nie zgadam się z nimi wszystkimi,ale i tak warto czytać.
Nic tylko czekać do 16-tego

Unknown said...

sądzę, że jesteś solidnie pierdolnięty.

okrzyknij mnie iluminatem, no, dalej.

Anonymous said...

a możesz wymienić te 6 osób?