Sunday, February 21, 2010

Misja Koscioła Katolickiego - fala 'duchowości'.

Zauważyłem ostanimi czasy, że wzmagają się akcje wielu religii i Kosciół Katolicki nie jest absolutnie wyjatkiem w tej kwestii. Pojawił się ostatnio znany ks. dr hab Piotr Natanek, który grzmi groźnie z pulpitu przed ołtarzem, oskarżając Kościół o poddawanie się wpływom 'skażonych' Masonerią biskupów i księży.

Oto fragment jednego z jego wystąpień.Nie ulega wątpliwości, że w jego kazaniach jest wiele prawdy. Niemniej jest ewidentne, ze jest to prawda wymieszana z NIEPRAWDĄ. Niemal wszystkie nauki KRK są oparte na kłamstwie i kabalistycznych rytuałach.Jednakże trwa krucjata Natanka aby za pomocą owych wyselekcjonowanych prawd pozyskac zagubione dla Kościoła dusze.

Istnieje jeszcze jeden sektor działalności, tym razem na arenie miedzynarodowej.

Obejrzyjmy uważnie ten film!Ksiądz Natanek odprawiał mszę w Parlamencie Europejskim i proponuje on zmianę flagi UE.

Proponuje on zmianę ilości rogów gwiazd na fladze, ponieważ według niego 5 rogów to gwiazda szatańska!

Nie śmiem zapytać w prost, ale,,, czyżby ksiądz Natanek czytywał TheWordWatchera!? Natanek nawet wspomina rządzące elity!

A ja już prawie wierzyłem, że zupełnie zwariowałem pisząc o owych szatańskich konspiracjach.

KS. Natanek mógłby nieco głebiej przestudiować mój główny artykuł na temat największego spisku światowego - w tym linku - http://www.zbawienie.com/nwo.htm

Przecież Watykan jest twórcą UE!

Ks. Natanek ubolewa, że w budynku Parlamentu EU nie ma żadnej kaplicy modlitw! Watykan jakoś o to nie zadbał.

Ciekawe są owe CUDOWNE wydarzenia o których mówił Ks. Natanek w tym filmie. Czy są one prawdziwe - tego nie wiem, ale... "szatan przyjmuje postać anioła światłości".

Co jest znamienne, w przeszłości KRK dążył do tego samego celu rękami... Hitlera. III Rzesza czy też Nowy Porządek Świata - golbalizacja oraz redukcja populacji to były plany Watykanu realizowane rękami Nazizmu.

Obecnie cele są indentyczne i nawet udało się Watykanowi zorganizować UE pod ewidentnie szatańskimi flagami oraz patronatem Kościoła.

Co jest w tym wszystkim interesujące. istnieje wielka walka przeciwko rasie białych ludzi. Europa w ostatnich 50 latach straciła ponad 60 milionów populacji ludzi białych.

http://www.zbawienie.com/wojna.htm

5 milionów więcej niż zginęło podczas II Wojny Światowej i nikt nie bije na alarm. Obserwujemy świadome i systematyczne wyniszczanie rasy białej, bez wystrzałów karabinowych.

Ale i na wystrzały przyjdzie pora.

Twórcy EU zapobiegliwie tuszują drastyczne zmniejszanie sie populacji białych zamieniając ich na imigrantów islamskich. Jak już pisałem wcześniej na blogu, trwają przygotowania do III Wojny Światowej i wojna ta bedzie miała charakter ścisle religijny,

Ksiądz Natanek grozi Europie, że jeżeli się nie nawróci (cokolwiek by to miało znaczyć) to nastąpi albo kara, albo całkowite zniszczenie Europy.

Spójrzmy na scenariusz owej przyszłej wojny. Wszystkie kraje o białej populacji zainfestowano Islamistami a teraz ksiądz Natanek chce ich nawracać na katolicyzm?

USA zostały (rzekomo) zaatakowane podczas 911 przezs Islamistów i wojne tę USA doszczętnie przegrały. Nie tylko zwalono ich chwałę oraz dumę - obie wieże, ale obecnym prezydentem jest Islamista, Barrak Obama, który nie tylko afiszuje się coraz bardziej oficjalnie Koranem i swą przynależnością do Islamu - prezydent ten już ogłosił, że USA, na przekór Konstytucji, na którą pan Prezydent składał przysięgę, że USA nie są już państwem chrześcijańskim.

Obecnie populacja białych do czarnych, Islamistów i Meksykanów w USA jest w proporcjach 50%-50%.

Islamiści na całym świecie coraz częściej odgrażają się swoim planowanym przez nich od dawna Jihadem.

Izrael (kontrolowany ścisle przez Watykan!) planuje odudowę III Świątyni Salomona, ksiądz Rydzyk sieje nienawiść Polaków do wszystkich Żydów a ksiądz Natanek chce nawracać całą Europę na katolicyzm. Nie sądzę, że Islamiści są w tym przypadku wyjątkiem.

Jakoś Ks. Natanek nie zapowiada budowy nowych meczetów w imię multikulturalizmu i tolerancjii religijnej.

Ostatnio w budynek urzędu podatkowego w Austin - Teksas wbił się prywatny samolot człowieka, który zdesperowany sytuacja finansową zakończył w ten sposób swoje życie. Wielu autorów internetowych ogłosiło go szybko patriotą oraz bohaterem narodowym.

http://www.csmonitor.com/USA/2010/0218/Joe-Stack-Antitax-terrorist-or-solo-IRS-hater

http://www.businessinsider.com/joseph-andrew-stacks-insane-manifesto-2010-2

http://abcnews.go.com/GMA/texas-plane-crash-authorities-investigating-suicidal-pilot-joe/story?id=9885576 (Linki po angielsku)

Sytuacja USA w pewnych stanach staje się drastyczna i mówi się już o dużym głodzie!!!

Głód w USA? Doszło już nawet do głodu!

http://baltimorechronicle.com/2010/020910Lendman.shtml

Ilość ludzi otrzymujacymi racjonowane porcje żywności wzrósł od roku 2005 o 46%!!!

Feedeng America (Żywienie Ameryki) dożywia około 37 milionów ludzi! Ponad 10% całej populacji!

Tymczasem Obama mrozi wydatki rządu na cele socjalne i eskaluje wydatki na dalsze awanturnicze wojny i zbrodnie w krajach islamskich.

Jeżeli to wszysto nie jest doskonałą receptą na wywołanie nawiekszego światowego kataklizmu społeczno-regijno- gospodarczego, to która recepta jest lepsza!?

-------------------------------------------------------------------

Jeszcze dwie ciekawostki.

1. Czy wiecie, że Tony Blair przeszedł na katolicyzm?

http://www.abc.net.au/news/stories/2007/12/23/2126202.htm [EN]

Jego pozycja jest niezwykle ważna w chwili obecnej, ponieważ T. Blair dzierży ważne misje z ramienia Watykanu. Radzę pogóglować w tym temacie.

Jego konwersja świadczy wyraźnie o sile Watykanu i jego wpływach na politykę światową.

2. Czy wiecie, że Żydzi w Niemczech są zwolnieni od podatków?

3 comments:

POLANDBLOG said...

Że też tobie się chce pisać te bzdety. No chyba, że jesteś chory umysłowo, to najmocniej przepraszam

Anonymous said...

Tak strasznie nienawidzisz tego Kościoła Katolickiego, a może napiszesz na jakim przekładzie Pisma Świętego się opierasz? Czyżbyś nie wiedział, że kanon Pisma Świętego został ustalony przez KRK w 3-4 wieku? Mieli sporo czasu na jego zmanipulowanie, więc Pismo na którym się opierasz też musi być nieprawdziwe, bo Kościół KRK jest nieprawdziwy.

Czytałeś kiedyś coś z historii Kościoła Katolickiego? Znasz jakieś dokumenty pierwszych chrześcijan do VII wieku? Słyszałeś o ruchu oksfordzkim z I połowy XIX wieku? Wiesz jaka jest geneza tego Kościoła i innych?

Może mi wyjaśnisz po co satanistom konsekrowana Hostia, żeby odprawiać swoje rytuały? Co takiego specjalnego jest w Hostii, że muszą ją wykraść z Kościoła, jeśli KRK (jak twierdzisz) jest też jest dziełem Szatana. Po co katolicy/ewangelicy jak chcą wstąpić do sekty satanistycznej to muszą najpierw wziąć ze swego Kościoła akt chrztu i spalić go podczas uroczystej ceremonii? Możesz mi to wyjaśnić? Szatan każe im zerwać więzy z kim? Z samym sobą?

Polecam przeczytać
http://www.polonica.net/Szatan_i_jego_dzialanie.htm

I wziąć do ręki książkę "Wyznania egzorcysty" Gabriela Amortha, z której dowiesz się o działaniach Szatana na ludzi.

Może coś z tego zrozumiesz, chyba że coś Cię opętało doszczętnie. A może właśnie egzorcysta powinien Cię odwiedzić? Pozdrawiam i modlę się o opamiętanie.

Anonymous said...

biedny człowieku jesteś. Ta twoja nienawiść cię wykończy