Saturday, February 6, 2010

Plany odbudowy III Świątyni Jeruzalemskiej (2)


Z powodu wzbudzenia niezwykłego (i słusznie!) zainteresowania sprawą ewentualnej odbudowy III ŚJ postanowiłem dodać nieco światła i poszperać nieco na necie w tym temacie.

Najwięcej kontrowersji budzi wysoce enigmatyczna postać Supriem David Rockefeller. Już ukazał się artykuł na jednym z blogów, w którym traktuje się oświadczenie prasowe Rockefellera jako hoax. Link

Z jednej strony pojawiają się najrozmaitsze i co najciekawsze, najbardziej dziwne twierdzenia na temat Suprieme David Rockefeller.

Jedne źródła podają, że on nie istnieje, inne źródła podają, że jest on.... wcieleniem samego Lucyfera, Mesjaszem, na którego czeka świat.

Jeszcze inne źródła podają jego finanse - S.D. ROCKEFELLER HOLDINGS. Z tego źródła wynika, że posiada on co najmniej bilion dolarów. Istnieją także teorie, że jest on największym potencjalnym dziedzicem do całej fortuny Rockefellerów.

Będąc bardzo zafascynowany tymi informacjami popełniłem błąd, nie podając adresu to oficjalnego artykułu CNN. Oto nadal istniejący link - CNNMoney.com

Ciekawe jest także to, że organizacja zajmująca się odbudową Świątyni kategorycznie zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego z Davidem Rockefeller i całe oświadczenie prasowe to hoax.

The Temple Institute

Instytut Świątyni podaje, że WND, która rozpowszechniła ową wzmianke prasową to kłamcy i że:

As for "Supriem David Rockefeller"? A spokeman for the Rockefeller Foundation told WND he doesn't exist.

Odnośnie "Supriem David Rockefeller". Przdstawiciel Fundacji Rockefellera oznajmił WND, że on nie istnieje.

Jedno jest pewne w tym wszystkim - zdecydowanie coś się dzieje i sprzeczne ze sobą informacje rozpoczynają swoje dzikie tańce. Przypomina to... walki harcowników przezd bitwą!

Co jest najciekawsze, nikt dotychczas nie zaprzeczył, że oficjalne źródła informacji, nie na temat Rockefellera, ale na temat odbudowy Światyni, a zwłaszcza daty rozpoczęcia odbudowy, źródła te nie zostały zdementowane.

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1131599.html
http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=20063
http://www.israelnationalnews.com/Forum/Forum.aspx/t109264

Trzeba się zgodzić, że obwieszczenie prasowe nie oznacza prawdy, ani artykuły z kontrolowanych mediów pro syjonistycznych także nie mówią nam nigdy całej prawdy.

Co jest bezsporną prawdą, to fakt, że plany odbudowy Światyni istnieją od wielu lat, odbudowa Swiątyni jest także planem Masonów.

Po to właśnie istnieje Istytut Świątyni - http://www.templeinstitute.org

Moim zdaniem jest to jeden z najważniejszych detali w kierunku wypełnienia proroctw i należy się spodziewać mnóstwo dezinformacji oraz kłamstw.

Iluminaci doskonale wiedzą, że Chrześcijanie te rzeczy uważnie obserwują a Szatan chce także zwieść i wybranych.

Niejednokrotnie wypowiadałem owo zdanie i wypowiem je jeszcze raz.

Jeżeli media o czymś głosno krzyczą, na pewno jest to kłamstwem.

Im głosniejszy krzyk, tym większe kłamstwo.

Nam pozostaje czekanie na rozwój tych wydarzeń, które są ewentualnym wypełnieniem wielu proroctw biblijnych.

Czas pokaże. Jeżeli odbudowa nie rozpocznie się 16 Marca, na pewno pewnego dnia się rozpocznie i dzień tej przejdzie na trwałe do historii.

No comments: