Saturday, August 15, 2009

Śmierć wolności słowa w USA

Progam Prawa Nienawiści (Hate Bill HR 254) został przez USA Kongres zaakceptowany.

Zaakceptowano także Tzw "Give: Bill czyli Prawo "Daj" HR-1388

Oto dwa filmy po angielsku:


Prawdo "Day" będzie zmuszać Amerykanów do służenia w jednostkach nie wojskowych, armii lokalnej. W rzeczywistości młodzi Amerykanie będą prawnie zobowiązania do strzelania do swych braci i sióstr w ramach lokalnych siłach, których celem jest utrzymywanie porządku społecznego na wypadek... buntów jaki grozi w wypadku znacznego pogłębienia się kryzysu finasowego.

Praktycznie władzę będą mogły na wzór Hitlera zmusić młodzież USA do uczestnictwa w armi typu Hitlerjugend.

Ten akt prawny w efekcie będzie zabraniał jakichkolwiek protestów, pochodów, bojkotów oraz wyrażania dezaprobaty przeciwko rządowi.

Ponieważ obecną rzeczywistą stolicą Polski jest... Waszyngton, można się spodziewać w szybkim czasie podobnych praw i ustaw.

Czysty komunizm? Odpowiedzcie sobie sami.

Prawo Nienawiści - senator DeMint omawia to prawo, które będzie faworyzować pewne grupy społeczne przeciwko innym, w całkowitej sprzeczności z Konstytucją USA.Wedłu tego prawa zacytowanie wersetu biblijnego, który określa homoseksualizm jako grzech może spowodować zapukanie do drzwi pastora czy starszego z nakazem aresztowania.

Homoseksualiści, Żydzi. Murzyni oraz Meksykanie będą się cieszyli szczególną ochroną rządu i jakakolwiek krytyka tych ludzi może spowodować uwięzienie i wysokie grzywny.

Senator przestrzega przed jaskrawym łamaniem Konstytucji USA, która gwarantuje jednakowe prawa dla wszystkich Amerykanów.

Tymczasem w świetle tego prawa przestepstwo przeciwko jednej z tych czterech specjalnie protegowanych grup będzie karane ze znacznie większą surowością niż przestępstwo popełnione na osobie nie objętej specjalną protekcją rządu.

Za kawały o Żydach można będzie siedzieć w więzieniu. Ten sama kawał o Polaku spotka się z uśmiechem rozbawienia. O karze nie bedzie mowy.

Za krytykę polityki Izraela mozna będzie pójść do więzienia. Za krytykę wierzeń religijnych, przestępstw ludobójstwa Izraela na Palestyńczykach, za kwestionowanie jego statusu Narodu Wybranego oraz za kwestionowanie religijnych praw Izraela do Palestyny również będzie można znaleźć się w więzieniu.

Szczególnie przerażające są tzw. przestępstwa myśli.

Według tych zasad kobieta uderzająca torebką homoseksualistę, który uwodzi bezczelnie na jej oczach jej 4 letnią córeczkę, kobieta taka może znaleźć się w więzieniu za dyskryminację przeciwko homoskualiście.

Homoseksualista, który popełni czyn pedofilii będzie szczególnie chroniony przez to prawo. Teoretycznie jest możliwe, że żaden akt oskarżenia o udokumentowaną dowodami pedofilię nie będzie miał szansy na skuteczny proces w sądzie z powodu rzekomej dystryminacji wobec homoseksualizmu czyli nienawiści do homoseksualistów.

Oba prawa przeszły już Senacie USA i brakuje im jedynie podpisu Obamy.Oczywiście jest niemal pewne, że Obama, który popiera oba prawa podpisze owe haniebne akty, skutecznie wprowadzając w ten sposób totalitary system rządów w USA.

Co jest jeszcze bardziej szokujące, Prawo Nienawiści stanie się instrumentem skutecznym w zwalczaniu wszelkich form chrześcijaństwa.

Najciekawsze jest to, że żadna większa religia chrześcijańska w jakiś dziwny sposób nie zaprotestowała przeciwko takiemu drastycznemu ograniczeniu wolności religijnej, która jest przecież gwarantowana w Konstytucji USA!

Nawet Watykan milczy!

Jeżeli Lucyfer je kontroluje, zupełnie mnie to nie dziwi.

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&js=y&u=http%3A%2F%2Fwww.rense.com%2Fgeneral75%2Fwhoswarn.htm&sl=en&tl=pl&history_state0=

Jedynie http://www.truthtellers.org aktywnie zwalcza ów zbrodniczy akt.

1 comment:

Anonymous said...
This comment has been removed by a blog administrator.