Saturday, May 9, 2009

Wersety Objawienia mówią o... TELEWIZJI!

Stosunkowo niedawno do mnie dotarło, że wersety Objawienia mówią o... TELEWIZJI!

Cytat:
Objawienie 11:(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich. ( A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany. (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie. (10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi. (11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli. (12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.


Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła.

Te wersety wyraźnie mówią o oglądaniu tego wydarzenia przez cały świat w tym samym czasie. Bóg uźył podobnego języka, jaki my używamy obecnie.

Cały świat widział wydarzenia 911 !!!

N I E S A M O W I T E !

Uaktualnienie..... 18 Maja 2009

Nie porównuję owych świadków do dwóch wież! Zbieżność zupełnie przypadkowa i nie podaję, że wydarzenie 911 jest wypełnienie proroctwa z Objawienia.

Po prostu podałem to jako przykład wydarzenia widzianego praktycznie przez cały świat, na żywo w tym samym momencie.

Mógłym podać jako przykład pogrzeb JPII i służyłby on temu samemu celowi. Zobrazowaniu słownictwa, które jest w Biblii.

Cały świat patrzył ze smutkiem na pogrzeb... JPII czy też Diany.

Taki język jest własnie użyty w Objawieniu - (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia,

Jedynie w czasach wszędobylskiej technologii, TV, komórek z kamerami oraz Internetu i Skype takie wydarzenie, czyli ogladanie czegoś w tym samym czasie przez cały świat jest możliwe. W przeszłosci nie było takiej mozliwości i było to fizycznie niemożliwe.

Chodziło mi o język proroctwa a nie o jego znaczenie znaczenie.

2 comments:

ra.wu said...
This comment has been removed by the author.
ra.wu said...

"Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła."
Lepiej późno niż wcale. Jakie to szczęście że na świecie żyją tak przenikliwi ludzie!
Biblia podobnie jak wiele innych książek jest bardzo elastyczna i doskonale nadaje się do największych nawet interpretacyjnych umysłowych wygibasów. W pewnym sensie mamy tu do czynienia z klasycznym paradoksem obserwatora.
Pewien kabalista stwierdził kiedyś że proroctwa dotyczące końca świata można, przy odpowiedniej dozie "dobrej woli" znaleźć można nawet w książce telefonicznej.
Tak na marginesie, zastanawia mnie dlaczego chrześcijanie zachowują się tak jakby żyli na bezludnej wyspie po za którą nie ma innych ludzi z ich odmiennymi poglądami i wierzeniami. Czyli: prawda jest po naszej stronie, a jeśli nie to problem prawdy a nie nasz.
Antychrześcijanin