Sunday, December 14, 2008

YouTube zmienia nazwę na JewTube

Niestety okazuje się , że najbardziej wierne Prawdzie bastiony zaczynają się kompromitować poprzez pójście na kompromis z rządzącą faszystowską Elitą.

Tylko patrzeć, kiedy zostanie ocenzurowany cały Internet.

Zgodnie z tą witryną - http://iraqwar.mirror-world.ru/article/183881 YouTube rozpoczęło współpracę z ADL Anti Defamation League, żydowskie lobby, które będzie oceniać, czy materiały umieszczone na YouTube przypadkiem nie godzą w interesy Izraela oraz Syjonizmu. Ponieważ Globaliści to głównie Illuminaci oraz... Syjonisci, staje się przeraźliwie jasne, że po materiały na tematy Globalizacji oraz spisku Nowego Świata Porządku (New World Order) będziemy musieli sie wybierać wkrótce gdzie indziej.

Zapewniam was wszystkich, że będzie gorzej, znacznie gorzej! Dlatego radzę wszystkim tym, którym droga jest Prawda i ścisle związana z nia wolność, aby ładować na swoje komputery wszystko, co jest do tej pory dostępne, ponieważ nadchodzi szybkimi krokami czas, kiedy witryny takie jak Prawda2.info czy wiele innych witryn przestanie istnieć!!!

Cenzura pro syjonistyczna zacznie blokować wszelkie materiały godzące w cele Globalistów, konspirujących aby zawładnąć całą planętą i wprowadzić faszystowsko-komunistyczny ogólnoświatowy rząd.

W tym celu utworzono komórkę, która będzie odbierała wszelkie raporty od tych, którym materiały ukazane na YouTube sie po prostu nie podobają. I tak mozna będzie usuwać niemal wszystko, co obnaża działania Globalistów i jest dla nich szczególnie niewygodne.

W tym świetle widać wyraźnie, że konspiracja przeciwko wolnności na całym świecie nie jest iluzją ale smutnym faktem, Globaliści dążą do najbardziej okrutnej formy rządów nad nami, odbierając nam nie tylko nasze oszczędności ale odbierając nam wolność poprzez stosowanie ohydnej cenzury.

Trzeba zdać sobie sprawę z podstawowej prawdy.

CENZURA = FASZYM = KOMUNIZM

Cenzura jest jedną z najbardziej perfidnych oraz najohydniejszych form intelektualnego ucisku zbrodniarzy typu Goebels czy machina Stalina/ Breżniewa/ czy... ADL!

YouTube poszczyciło sie niedawno 95 milionami odwiedzajacych i jest jednym z najbardziej powszechnych mediów, do których mozna było do niedawna mieć pewne zaufanie. Dobre czasy niestety sie własnie skończyły (11 grudnia 2008) i wiele materiałów będzie wkrótce usuwanych.

Takie obrazki jak ten poniżej będą zdecydowanie zabronione!Prawda... jest bolesna dla zbrodniarzy.

Oznacza to, że należy... bojkotować YouTube!_________________
Łukasza 8:17 Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.

http://www.zbawienie.com
http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm

2 comments:

mcft said...

Twierdzenie że CENZURA = FASZYM = KOMUNIZM to totalny kretynizm do potęgi n-tej.

isia said...

Czytam pana wywody.Jest juz kwiecien 2010,a jakos nie ocenzurowano ani youtube ani innych stron i forow internetowych....
Czy dobrze sie pan czuje? Czy to nie przesada,ze wszedzie weszy pan spisek diabla?