Thursday, November 18, 2010

Obama mówi Żydom – “Wystarczy!”

Artykuł Texe Marrsa, w którym ukazuje on swoje obserwacje względem prezydenta USA, Obamy.

Link – http://www.texemarrs.com/102010/obama_tells_jews_no_more.htm

Od ostatnich dwóch miesięcy Barrack Obama praktycznie jest w stanie wojny z wieloma Żydami amerykańskiej administracji. Zgodnie z Texe Obama rozpoczął ostry kontratak przeciwko Żydom, którzy formują banki USA, media oraz wiodą główna rolę w wielu dziedzinach życia politycznego.

Jako odpowiedź media w rękach żydowskich rozwijają kampanię anty Obama. Upraszczają streszczenie tego artykułu, media chwaliły Obamę, kiedy on przekazywał pieniądze w ręce bankierów żydowskich. Kiedy banki otrzymywały olbrzymie kwoty, Obama był zbawicielem USA.

Obecnie wszelkie poczynania Obamy, które mogłyby nieco uzdrowić chylącą się ku upadkowi gospodarkę USA spotykają się z ostrym krytycyzmem.

Texe przypuszcza, że Obama podzieli los Johna Kennedy’ego za przeciwstawianie się woli żydowskich oligarchów.

Moim zdaniem, Obama jest pro watykańskim politykiem a jego doradca, Zbigniew Brzezinski jest także znanym pro katolickim politykiem, który ukończył prestiżowy katolicki uniwersytet – Georgetown.

Wygląda więc na to, ze następuje stał pogłębianie konfliktu pomiędzy Watykanem a Syjonizmem, czyli Bestią z Objawienia.

1 comment:

Unknown said...

normalnie czytam i nie wierze wlasnym oczom. jesli to co pisze texe marrs na swojej stronie internetowej jest prawda, to ... to jest wojna. i faktycznie szykuje nam sie kolejne spektakularne zabojstwo prezydenta